2410
2553
عنوان

بیاید باهم برای یه کاری کنیم....

518 بازدید | 55 پست

سلام بیایید به نیت ازدواج،اولاد سالم و صالح،  خونه دار شدن،  خوشبختی،  سلامتی،  عاقبت بخیری بخوووونیم 

منم خیلی دعاااااا کنید خیللللللللیییییی

هرکسی خوند کامنت کنه خووووندم 

کامنت یادتون نره 

برای هم دعا کنیم

بسم الله الرحمن الرحیم

وَالشَّمْسِ وَضُحَاهَا (1) 

وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَاهَا (2) 

وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّاهَا (3) 

وَاللَّيْلِ إِذَا يَغْشَاهَا (4) 

وَالسَّمَاء وَمَا بَنَاهَا (5) 

وَالْأَرْضِ وَمَا طَحَاهَا (6) 

وَنَفْسٍ وَمَا سَوَّاهَا (7) 

فَأَلْهَمَهَا فُجُورَهَا وَتَقْوَاهَا (8)

قدْ أَفْلَحَ مَن زَكَّاهَا (9) 

وَقَدْ خَابَ مَن دَسَّاهَا (10) 

كَذَّبَتْ ثَمُودُ بِطَغْوَاهَا (11) 

إِذِ انبَعَثَ أَشْقَاهَا (12) 

فَقَالَ لَهُمْ رَسُولُ اللَّهِ نَاقَةَ اللَّهِ وَسُقْيَاهَا (13) 

فَكَذَّبُوهُ فَعَقَرُوهَا فَدَمْدَمَ عَلَيْهِمْ رَبُّهُم بِذَنبِهِمْ فَسَوَّاهَا (14) 

وَلَا يَخَافُ عُقْبَاهَا (15)

برای نیت های من یک صلوات بفرست ممنونم،  حاحت روا بشی

منم خوندم عزیزم ایشالا حاجت روا شی

❤ زݧ ڪــہ باشے !! مهریـــہ ات آب هم ڪـــہ باشـــد قاضـــے جیــــره بـندے اش میــڪنــد... آنچـــہ نقــد اســت فقـــط جــــان تـــوسـت ڪـــہ قــســط بـندے نـمیـشــود ˝بانــــــو˝ پـس بـــدان بــراے چـــہ ڪــســانے ««جــــانـــت»» را میـــگــذارے..☜☆☞❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خوندم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2720
2714

خوندم 

التماس دعا

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2706