2733
2734
عنوان

خیلی اعصابم خورده

220 بازدید | 28 پست

دخترم گریه میکنه واس همه چی دخترخواهرشوهرمم پایینه همش همه چیو میگیره ازش دختذمم هی زر و زور میکنه پایین رفتم داشت گریه میگرد اوردمش بالا ازونموقعی ک اوردم بالا گریه میکرد جیق میزد گفتم بسه بسه بسه بس نکرد بعد بردم دستشوییشک بگیرم گریه میکرد مادرشوهرم شنید گفت چیشده گفتم هیچی اوردمش خونه ماورشوهذم دیو دخترم بد گریه.میکنه. هی در میزد بازکن بازکن دخترمو فرستادم باز کنه بعد اومدن رو پله همشون گفتم بخدت اعصابمو خورد گرده هی میگ نازنین اینجوری نازنین اونجوری جیق میزنه پدرمنو دراورده بعد اعصابم خورد شد گفتم نازنین توهم باهاش بازی نکن. بعد دخترم رف پایین خواهرشوهرم اومد حرف زد گفتم من بخدا فکرنکن باشما اینجوریم کلا میگم وقتی بچه با بچه نمیسازه بازی نکنه یا اگرم بازی میکنن اروم باشن خلاصه اینک از دخترخواهرشوهرمم عذر خواهی کردم از خواهرشوهرمم ولی روم نمیشه برم پایین بخدا نمیدونید چ جوی بود ک دیوونه میشدی.خیلی ب هم ریختم 

اصلا نفهمیدم چی گفتی

ولی احساس میکنم خسته ای

روزی ۵ دقیقه مدیتیشن و ریلکس کن

از تو نت روششو دربیار

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرمم.میگ زنگ زدی جیق میزنی همه شنیدن ابرومو بردی عذر خواهی کردم گفتم نمیدونی چ عصاب خوردی میکنن ک .نمیذارم بره بچه پایین ی جوری میذارم بره یجوری خودم نمیرم پایین میگم عصابم حورد نشه ولی نرفتمیم شوهذم عر میزنخ دعوا میکنخ ک چرا نرفتی یااگ نرم. دخترخواهرشوهرم هی زور میگ و دعواومیکنه دختذمو

2731

خودتو ناراحت نکن دختر منم اینطوریه ..ولی تا میره پیش اونا ساکت و ارومه ..چون دختر خواهرشوهرم اخلاقش با دختر هیجده ماهه م خوبه ...اون ۶ساله س

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 
اصلا نفهمیدم چی گفتی ولی احساس میکنم خسته ای روزی ۵ دقیقه مدیتیشن و ریلکس کن از تو نت روششو دربیا ...

اره حالم بده. دیوونه خسته هرچی هست هستم بخدا دیگ معزم جواب نمیده خیلی فشار رومه

بابا بیخیال باش. برو پایین. بچه ها خیلی شیرینن خیلی. ولی اگه برن رو اعصاب دیگه واقعا مثل مته عمل میکنن😂

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)

خودتو کنترل کن اونا آتو نگیرن

نذار بچت با اون دختره بازی کنه 

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2738

قرص بخور بگیر بخواب فردا همه چی ارو میشه

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 
بابا بیخیال باش. برو پایین. بچه ها خیلی شیرینن خیلی. ولی اگه برن رو اعصاب دیگه واقعا مثل مته عمل میک ...

اره زمانی ک جنگ.میکنن از جنگ بزرگترها بدترن نمیدونم چطور تو صورت بقیه نگا.کنم

2706