2726
عنوان

چرا سلیقه نی نی سایتیا اینطوریه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 154 پست
نه فقط پیتزا 😂😂😂😂😂

بفرما خودتم ک اهل دلی فست فودی بزن قدش✋😂😂😂😂

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنها راهش اینه یا عکس نذاریم و نظرخواهی نکنیم یا با فاکتور عکس بذاریم 😂😂😂

آخه ارزونم بگن یه عده باز حرف میزنن،یکی ازکاربرا عکس روسری گذاشت گف ده،گفتن اینا چیه پول همه اینارو میدادی یه دونه خوبشو میگرفتی 😄

کلاساز مخالفن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2728
اینطور مواقع با این مدل پستا ک تو تاپیکای بقیه مواجه میشم فقط میخوام بگم خودت عکس خریداتو بذار ببی ...

عزیزم انقدر حرص نخور اصلا به مارک و گرونی و قیمت نیست فقط به تفاوت سلیقه هاست همین شما یه گشت تو شهربزن اگه تیپ ۱۰ نفر رو بپسندی تیپ ۱۰ نفر دیگه رو نمیپسندی نگاه نمی کنی ببینی چه مارکی پوشیده که 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

اره منم برای لباس عروسم نظرسنجی میزاشتم فهمیدم از مد عقبن چندسالی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

سلیقه ها متفاوکه خب 

من چند با راجب خیلی چیزا تاپبک زدم هم نظر مخالف بود هم موافق 

همه با هم نمیان تعریف و تمجید کنن 

یه سریا روک نظر میدن میگن بده 

یه سریا تو تعارف میگن قشنگه مبارکه 

درکل اونی ک میاد نظر سنجی میکنه باید خودشو اماده شنیده هر نو نظری کنه دیگه

مثلا استین پفی مدشده بود همه اه اه کردن گفتن قدیمیه😐

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

موافقم

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

بیشتر ولی من دقت کردم بخاطر تفاوت فرهنگ و بعضی اوقات حسادته

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
بیشتر ولی من دقت کردم بخاطر تفاوت فرهنگ و بعضی اوقات حسادته

اره دقیقا حسادت هم خیلی زیاده

من همش تورو جاریش میخوندم 😅😅

جیارشم جاری زن داداششم😂

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
اره دقیقا حسادت هم خیلی زیاده

مثلا خیلی خانما خودشون (اجااازه)ندارن شلوار۹۰بپوشن

کافیه یه استایل با شلوار نود بذاری،اینقد باید حرف بشنوی

2706