2703
2553
عنوان

چرا سلیقه نی نی سایتیا اینطوریه؟؟

1298 بازدید | 154 پست

به چیزای زشت میگن قشنگ

به چیزای قشنگ میگن زشت

طرف رفته کیف و کفش خریده با چه ذوقی میذاره عکسشو حالا یکی که هیچی از مد و اینا نمیدونه میاد میگه وع این چیه خریدی

من 100 سال سیاه هم حاضرنیستم اینو بخرم

بعد چند نفر کج سلیقه تر از خودشم میان لایکش میکنن و میگن اسی من ندوس

بعدم خدافظ😕😕😕😕

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رفته مانتو گرفته از مانگو

کفش از چرم مشهد

بعد میگن اینارو تو شهر ما میدن nتومن(مثلا نصف قیمت استارتر)

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2720

😑

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

جریان چیه واقعا؟؟

یا مدام میخوان عیب بگیرن

2714

خودتون میگین نی نی سایت  پس نباید بیشتر از این توقع داشته باشین اینجا همون سرزمین عجایب الیس هست فقط شده سرزمین عجایب نی نی سایت بنده خدا نویسنده اش از بس عجیب وغریب دیده قاطی کرده اسامی رو

2706