1147
648
عنوان

چرا سلیقه نی نی سایتیا اینطوریه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1286 بازدید | 154 پست
نه فقط پیتزا 😂😂😂😂😂

بفرما خودتم ک اهل دلی فست فودی بزن قدش✋😂😂😂😂

آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

تنها راهش اینه یا عکس نذاریم و نظرخواهی نکنیم یا با فاکتور عکس بذاریم 😂😂😂

آخه ارزونم بگن یه عده باز حرف میزنن،یکی ازکاربرا عکس روسری گذاشت گف ده،گفتن اینا چیه پول همه اینارو میدادی یه دونه خوبشو میگرفتی 😄

کلاساز مخالفن

تو رو جای همه میخوام..💜..تو رو جای همه دارم..💜..       💕 شاید واسه همینه که من از ت‍‍‍و واهمه دارم💕

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اینطور مواقع با این مدل پستا ک تو تاپیکای بقیه مواجه میشم فقط میخوام بگم خودت عکس خریداتو بذار ببی ...

عزیزم انقدر حرص نخور اصلا به مارک و گرونی و قیمت نیست فقط به تفاوت سلیقه هاست همین شما یه گشت تو شهربزن اگه تیپ ۱۰ نفر رو بپسندی تیپ ۱۰ نفر دیگه رو نمیپسندی نگاه نمی کنی ببینی چه مارکی پوشیده که 

😍کاش میدانستم چیست ...آنچه از چشم تو تا عمق وجودم جاریست 😍
892

اره منم برای لباس عروسم نظرسنجی میزاشتم فهمیدم از مد عقبن چندسالی

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

سلیقه ها متفاوکه خب 

من چند با راجب خیلی چیزا تاپبک زدم هم نظر مخالف بود هم موافق 

همه با هم نمیان تعریف و تمجید کنن 

یه سریا روک نظر میدن میگن بده 

یه سریا تو تعارف میگن قشنگه مبارکه 

درکل اونی ک میاد نظر سنجی میکنه باید خودشو اماده شنیده هر نو نظری کنه دیگه

مثلا استین پفی مدشده بود همه اه اه کردن گفتن قدیمیه😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
اره منم برای لباس عروسم نظرسنجی میزاشتم فهمیدم از مد عقبن چندسالی

بیشتر ولی من دقت کردم بخاطر تفاوت فرهنگ و بعضی اوقات حسادته

تو رو جای همه میخوام..💜..تو رو جای همه دارم..💜..       💕 شاید واسه همینه که من از ت‍‍‍و واهمه دارم💕
8
بیشتر ولی من دقت کردم بخاطر تفاوت فرهنگ و بعضی اوقات حسادته

اره دقیقا حسادت هم خیلی زیاده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من همش تورو جاریش میخوندم 😅😅

جیارشم جاری زن داداششم😂

آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
اره دقیقا حسادت هم خیلی زیاده

مثلا خیلی خانما خودشون (اجااازه)ندارن شلوار۹۰بپوشن

کافیه یه استایل با شلوار نود بذاری،اینقد باید حرف بشنوی

584
مثلا خیلی خانما خودشون (اجااازه)ندارن شلوار۹۰بپوشن کافیه یه استایل با شلوار نود بذاری،اینقد باید حر ...

خیلی اینجا میبینم خخخخخ انگار دشمن خونی هستن 😂

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
چجوری تو ی تایپیک دوستمو صدا بزنم؟؟ 

@بذار 

بعد بدون فاصله دادن اسمشو بنویس

خیلی اینجا میبینم خخخخخ انگار دشمن خونی هستن 😂

واقعا خیلی رفتار بدی دارن

یا تاپیک راجع به حجاب،یکدفعه یکی پرسید جلو خانواده همسرتون حجاب دارید ما گفتیم نه،دیگه به چشم کافر وملحد بهمون نگاه میشد 😄

از مانتو جلوبازم نگم برات،میگن عقده جلب توجه دارید😑😑

1170