1147
648
عنوان

چرا سلیقه نی نی سایتیا اینطوریه؟؟

1286 بازدید | 154 پست

به چیزای زشت میگن قشنگ

به چیزای قشنگ میگن زشت

طرف رفته کیف و کفش خریده با چه ذوقی میذاره عکسشو حالا یکی که هیچی از مد و اینا نمیدونه میاد میگه وع این چیه خریدی

من 100 سال سیاه هم حاضرنیستم اینو بخرم

بعد چند نفر کج سلیقه تر از خودشم میان لایکش میکنن و میگن اسی من ندوس

بعدم خدافظ😕😕😕😕

شاعر میگه دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور البته حتما ایرانی نبوده که این شعرو سروده

رفته مانتو گرفته از مانگو

کفش از چرم مشهد

بعد میگن اینارو تو شهر ما میدن nتومن(مثلا نصف قیمت استارتر)

شاعر میگه دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور البته حتما ایرانی نبوده که این شعرو سروده

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

😑

آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1157

منکه ب نظر خواهی اصلا اعتقادی ندارم .. هرچی باب دلم باشه میخرم و نظر دیگران برام مهم نیست. 

🎭 به آنچه دیده ام از خلق اعتمادی نیست ، که میزنند در این شهر بر نقاب نقاب!(بزرگترین تصویر ریا در جامعه هنگامی است که به فقرا لباس‌ های کهنه و غذاهای مانده می دهیم و به ثروتمندان هدایای باارزشی که محتاج آن نیستند!)
1140

خودتون میگین نی نی سایت  پس نباید بیشتر از این توقع داشته باشین اینجا همون سرزمین عجایب الیس هست فقط شده سرزمین عجایب نی نی سایت بنده خدا نویسنده اش از بس عجیب وغریب دیده قاطی کرده اسامی رو

1167

اینطور مواقع

با این مدل پستا ک تو تاپیکای بقیه مواجه میشم

فقط میخوام بگم خودت عکس خریداتو بذار ببینم جنیفر خانوم چی خریدی

عزیزم سلیقه رو ول کن بالاخره یه چیز شخصیه قرار نیست همه مثل هم باشن!من تعجب میکنم از ادب بعضی کاربرا که انگار مجبورشون کردن نظر بدن و بزنن تو ذوق طرف!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  

اينجا همجور ادمي با هر سليقه اي وجود داره قرار نيس نظرات باب دلمون باشه

گفتي قرارمون هر سه شنبه ساعت پنج همون كافه ي خودمون من پاي قرارم موندم هر سه شنبه ساعت پنجعصر به صندلي خالي كه روبه روي من بود خيره ميشدم دوسال هر سه شنبه ساعت پنج عصر به اون كافه ي لعنتي كه عشق من به تو شروع شد :) بالاخره تو رو ديدم اما وقتي اسممو صدا كردي ميخواستم با اغوش باز به استقبالت بيام اما تو منتظر دختري بودي كه تو را مرد زندگيش خطاب ميكرد بچه ي كوچيك كه كنار او بود تو را پدر...💔
835