2703
2553
عنوان

کیا حوصله ی شوهرشونو ندارن😝😝😝

1079 بازدید | 42 پست

قراربود با نامزدم امشب  بریم بیرون من تلفنشو جواب ندادم و نرفتم  چون واقعا نمیتونم این جور موقع ها براش جذابو لوند باشم دوست دارم همیشه منو تو بهترین حالتو قیافه ببینه  ولی ما هنوز زیر یه سقف نرفتیم  همش فکر میکنم به خاطر نازنازی بودنم عاشقمه  ولی در باطن من یه دختر عصبی و هورت هستم   خیلی پرخاشگر و بددهنم  دوسالم دوست بودیم سعی کردم وقتی که حوصله ندارم ازش دور باشم تا از چشمش نیفتم  ولی الان اخلاقم عوض شده قبلا اگه ماهی دوبار اینجوری میشدم الان هر سه روز یه بار به هم میریزم و تا یه نفرو خفت نکنم و سرش خالی نکنم اروم نمیگیرم  چندبارم بهش فحاشی کردم ولی هنوز متوجه عمق فاجعه نشده  بچه ها من خیلی استرسو تنش دارم حس میکنم به درد زندگی نمیخورم لطفا کمکم کنین 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

برم بهش بگم😕😕😕😕😕

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!
خدا نصیب گرگ بیابونت نکنه خودت میدونی اخلاقات و زفتارات خوب نیس چرا عوضش نمیکنی

نمیتونم  وقتی از چیزی تو اطرافم ناراضی باشم به هم میریزم این رفتارم دوره ایه   میادو میره  یا خیلی مهربونم  یا خیلی خشن کلا نرمال نیستم

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2706