2726
عنوان

مامانای نی نی های مهر ۹۸

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 27 پست
نترس عزیزم،خارج از رحمی درد شکمی داره خون ریزی داره

ایشالا من فقط گاهی روی واژنم دردمیگیره یه کم ولی دردلگن دارم ازاین خیلی میترسم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ایشالا من فقط گاهی روی واژنم دردمیگیره یه کم ولی دردلگن دارم ازاین خیلی میترسم

نترس عزیزم،من رادکترم گفت صدرصد جنینت خارج از رحمی هست،اخه من باایودی باردار شدم،ولی خداروشکر رفتم سونو داخل رحمی بود،شما هم استرس نداشته باش،انشاالله که میری سونوگرافی،هم قلبش تشکیل شده وهم داخل رحم هست

نترس عزیزم،من رادکترم گفت صدرصد جنینت خارج از رحمی هست،اخه من باایودی باردار شدم،ولی خداروشکر رفتم س ...

ایشالاامیدوارم

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...