2737
2734
عنوان

من همونم که ظهر تاپیک زدم شوهره بی وجودم چه حرف زشتی زده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1569 بازدید | 77 پست
مادر من انقدر گریزونه از مرد جماعت که تارمجلور نباشه از خونه پاشو بیرون نمیذاره برعکس مادر خودش که ی ...

خب عزیزم مردی که درست تربیت بشه که اینجوری نمیگه به محرمش.تکلیف همسرت و خانواده ش معلومه اما عقل حکم میکنه شما مواظب باشین.مادرتون معلومه که منظوری ندارن اما چون میگین حرف دامادتون به گوشش رسیده باید بیشتر مواظبت کنه گلم

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👍 البته تقوای درونی از خیلی باارزشتر 

درسته عزیزم اما ما انسانها غیب گو نیستیم که از دلهای هم خبر داشته باشیم برای همین توصیه شده که صالحین سیمای ظاهریشونم شبیه صالحین باشه تا خدای نکرده کسی به حریمشون تجاوز نکنه

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
جنازش جوری بشه نتونن جمع کنن بعد بریزنش تو همون کاندوماش ببرن خاکش کنن 

بخدایه روز فهمیدم اون زنه دوستدخترشه انقدگریه کردم گذاشت ازخونه رفت اصلاککشم نگزیدقرانوگرفتم بغلم انقدنفرین کردم اماهیچیش نشدخداهم بااونه انقارچن بارتصادف کرده دماغشم خون نیومده

2728
بخدایه روز فهمیدم اون زنه دوستدخترشه انقدگریه کردم گذاشت ازخونه رفت اصلاککشم نگزیدقرانوگرفتم بغلم ان ...

به موقعش جوری تو کاسش میذاره که خودتم توش میمونی چجور خدا تقاصت ازش گرفت

لایک نکن ممنون  
والا تو تاپیک ظهرتون نبودیم اما ازاینکه گفتی به مادرتون نظرداره نمی فهمم. اخریه دامادمی تونه ب ...

عزیزم تو این دوره زمونه همچیزی وجود داره من ی خاطره بد از خودم دارم کسی بهم نظر داشت بهم دست زد که بگم اینجا باورتون نمیشه

2738
مامانم تا گفت خودشو کشت بابام نگفتم بهش الان ی دختر دارم

واقعا خیلی متاسف شدم چرا مامانت این کارراکرد؟

الان داداشت چکارمی کنه ؟ازدواج کرده؟باش حرف می زنی؟

باباتون الان چکارمی کننددلیل خودکشی مامانت براشون سوال نشد؟

داداشتون عذاب وجدان نگرفتن؟

شوهرتون ازاین قضایا خبردارند؟

نظرداشتن داداشتون قبل از ازدواجتون بوده یا بعداز ازدواجتون؟

وسط دعوا ظهر گفت انقدر پدرت با مامانت کاری نداشته که مامانت بدش نمیاد دامادش باهاش کاری کنه. فقط چون ...

می گفتی حتماننت خوشش می اومده داماداش این کاروبکن یاشایدم کردن که این خرفومیزنی.تجربتون بالاس

2706