2737
2734

همون که درباره ی مادرم حرف زشت زد. کیا بودن تو تاپیکم. بهش پیام دادم حق نداری بیایی خونه مگر اینکه بابت غلطی که کردی عذرخواهی کنی. بچه ها تازه نیم ساعت میش اومد خونه منم قیامت کردم سرش. هرچی جون داشتم سرش جیغو داد زدم گفتم برو بیرون از این خونه حالم ازت بهم میخوره. بهش گفتم خیلی بی خانواده ای بی ناموسی که به زن حامله همچین حرفی زدی....بخدا از ظهر دارم میسوزم. خونه رو گذاشتم رو سرم ازبس سرش جیغ کشیدم خودشم ترسیده بود ولی بازم کم نمیاورد. فقط گفت به بچه رحم کن. من اصلا این بچه و زندگیو نمیخوام وقتی شوهری دارم که حتی با مادرزنشم نظر داره و حرف زشت میزنه. خدایا منو بکش. تروخدا یه چی بگید دلم آروم بگیره. اشکام بند نمیاد

ب مادرت نظر دارع؟

استغفرالله😕

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

عزیزم تروخدا قبل از هرچیز اروم باش،اون طفلی گناه داره خواهش میکنم ارامشت و حفظ کن الان ک جیغ و داد کردی حداقل یکم اروم باش تنش های توی دوران بارداری روی کولیک و رفلاکس بچه بعد از تولد خیلی تاثیر داره☹

یا خداااا ینی چی شوهرت به مادرت چشم داره توضیح بده

وسط دعوا ظهر گفت انقدر پدرت با مامانت کاری نداشته که مامانت بدش نمیاد دامادش باهاش کاری کنه. فقط چون چندبار لباس مامانم یقش باز بوده یا پاهاش یکم پیدا بوده. 

من رفتم الان خوندم سرم درد گرفت😭بميرم برات چه حس بدي  داري

بدون منظور گفته حتما ، خواسته حرصت بده، يكم صبور باش،خوب كاري كردي كه اينجور جدي برخورد كردي ، اونم بد گفته شايد حرفي بوده پريده از دهنش خودت و نابود نكن 

اصلا نگي به مامانت هاااااا توروخدا ،اصلا همچين كاري نكن

بزار شايد اومد توضيح داد گفت ببخشيد ، حالا حرفي بوده زده به خاطر بچت اروم باش 😔

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.

والا تو تاپیک ظهرتون نبودیم اما ازاینکه گفتی به مادرتون نظرداره نمی فهمم.

اخریه دامادمی تونه به مادرزن خودش نظرداشته باشه؟مگرانکه خیلی پست فطرت باشه .اخراین از زشت ترین رذایل اخلاقی است اما به نظرمن بهتره الان قدری کوتاه بیایی چون شما شدت عمل خودت را نشون دادی وحتما براش درسی شده که از این افکارپلیددست برداره.

2706