2733
2734

چرا و اقعا ؟ نمیدونم استایلم بهشون نمیخوره نمیدونم والا حالا اینی ک میگن خوبه یا بد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خاکی بودن خوبه

بعد دوستام با وجود اینکه اونروز تیپ خیلی خوبیم زده باشم مد روزم میگن یکم بیشتر به خودت برس فکر کنم برم خودمو لخت کنم اونوقت خوبه نمیدونم جرا ایطور میگن . شاید چون اهل ناز و ادا عشوه و اینا نیستم ولی مهربونم همه میگن ولی اهل کلاس گذاشتن نیستم 

2738

به منم میگن خیلی مغروری 😑چندین بار افراد متفاوت این حرفو گفتن حتی پسرم اوایل به هیشکی اهمیت نمیداد طرف خودشو میکشت این تهش یه لبخند اروم میزد برمیگشت این ور میگفتن مثل خودت مغروره 🤨ولی من حس نمیکنم دراین حد مغرورباشم

خوشبختی یعنی بگی مامان وبشنوی جانم ❤️همینو بس😘فدات بشم مامان قشنگم 😍❤️❤️

چهره و اندامت روتین و تکراریه    من خودم به این جور دخترا میگم ساده  کسایی که چهره و اندامشون خیلی تو جامعه تکراریه  و ازشون زیاد هست یا کسایی که غرور ندارن   به نظرم خاص بودن جذاب تره و اعتماد به نفس میده 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
بعد دوستام با وجود اینکه اونروز تیپ خیلی خوبیم زده باشم مد روزم میگن یکم بیشتر به خودت برس فکر کنم ب ...

اینکه خوبه خودت باش اینطوری جذاب تری 

چهره و اندامت روتین و تکراریه    من خودم به این جور دخترا میگم ساده  کسایی که چهره و ...

نمیدونم مدل مائده محمدی رو دیدی یا نه همه میگن کپ اونم حتی خیلیا بهم پیام میدادن عکست پخش شده میگم من نیستم 

بعد دوستام با وجود اینکه اونروز تیپ خیلی خوبیم زده باشم مد روزم میگن یکم بیشتر به خودت برس فکر کنم ب ...

کاری به بقیه نداشته باش

هر طور رلحتی بگرد

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
چهره و اندامت روتین و تکراریه    من خودم به این جور دخترا میگم ساده  کسایی که چهره و ...

مگه اندام غیر تکراری هم داریم ؟ یعنی یهو چاق بشیم یهو لاغر ؟😁🤭

2706