2737
2734
عنوان

میشه این تاپیک پر بازدید کنین...

| مشاهده متن کامل بحث + 31421 بازدید | 56 پست
منظور من مالی نیست عزیزم هر چند کا اونم داغونه من روحی کم آوردم

منم منظورم مالی نبود خودم سالهاست حسرت سلامتی رو میخورم!

خدا بزرگه 😍

اگر بعد از هر لبخندی خدا را سپاس نگویید روا نیست بعد از هر اشکی از او گلایه کنید...

برات فرستادم عزیزم ان شاالله خدا به دلت آرامش بده 

فقط چه جوری میشه تاپیک پربازدید میشه ؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم عزیزم

نه آخه شما میگید تاپیکمو پربازدید کنید واسه اون گفتم

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2728
2738

فرستادم برات..

صبر صبر صبر

همه ما آخرش برمیگردیم پیش خدا

پس همون بهتر که غصه ی  این دو روز دنیا رو نخوریم..فقط حواسمون به اون دنیا باشه که اونجا رو داشته باشیم

چی میگی تو😤😤😤😤
2706