2703
2553
عنوان

میشه این تاپیک پر بازدید کنین...

31421 بازدید | 56 پست

بچه ها شرایط زندگیم خیلی بده.دیگه تحملم داره تموم میشه.میشه با دلای صافتون دعا کنین برام.هر کس ۵تاصلوات برام بفرسته حالم خوب نیشه من به دعا های شما ایمان دارم.لینجا دل شکسته خیلی هست.اونایی هم که به صلوات اعتقاد ندارن با زبون خودشون برام دعا کنن😔

@شاید_یک_مرد    

سلامتی دخترم تنها آرزوم😔

برات صلوات فرستادم عزيزم

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

قبل از هرچیزی بگو این شاید یک مرد کیه که تاپیکارو پربازدید میکنه؟

چرا قبلا اینطوری نبود تازه مد شده ؟کی میگه این کاربر باعث پربازدیدی میشه

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

الهم صل علی محمد و آل محمد

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2714

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج

برات فرستادم عزیزم خدا مشکلتو حل کنه ان شائ الله

تو هم برای من دعا کن دیگه باردار بشم و خدا فرزند سالم و صالح بهم بده خیلی ساله منتظرم

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

برات فرستادم 

ان شالله حاجت روا بشی دوستم 🌷

ممنون میشم شما و دوستان گلم برای حاجات منم ازته دل دعا کنید❤ 

خدا خیردنیا وآخرتو نصیبتون کنه ❤

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤
2706