1147
648
عنوان

میشه این تاپیک پر بازدید کنین...

31404 بازدید | 56 پست

بچه ها شرایط زندگیم خیلی بده.دیگه تحملم داره تموم میشه.میشه با دلای صافتون دعا کنین برام.هر کس ۵تاصلوات برام بفرسته حالم خوب نیشه من به دعا های شما ایمان دارم.لینجا دل شکسته خیلی هست.اونایی هم که به صلوات اعتقاد ندارن با زبون خودشون برام دعا کنن😔

@شاید_یک_مرد    

دلم میخواد امشب که چشمامُ می بندم ، فردا صبح که چشمامو باز میکنم سی سال بعد باشه😔

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

قبل از هرچیزی بگو این شاید یک مرد کیه که تاپیکارو پربازدید میکنه؟

چرا قبلا اینطوری نبود تازه مد شده ؟کی میگه این کاربر باعث پربازدیدی میشه

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
892

الهم صل علی محمد و آل محمد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Do not be afraid of a friend ... If there is hell in it you will find good friends ... a boiling water sip with the Wright brothers and Edison and Sadegh Hedayat, Nietzsche, Einstein, and ... better than the saints in Heaven Who set the world hell for you !!! As long as you do not break humanity, do not be afraid of anything ... My religion is my intellect and the conscience is God's voice ...
قبل از هرچیزی بگو این شاید یک مرد کیه که تاپیکارو پربازدید میکنه؟ چرا قبلا اینطوری نبود تازه مد شده ...

نمیدونم

دلم میخواد امشب که چشمامُ می بندم ، فردا صبح که چشمامو باز میکنم سی سال بعد باشه😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
1125

برات فرستادم عزیزم خدا مشکلتو حل کنه ان شائ الله

تو هم برای من دعا کن دیگه باردار بشم و خدا فرزند سالم و صالح بهم بده خیلی ساله منتظرم

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

برات فرستادم 

ان شالله حاجت روا بشی دوستم 🌷

ممنون میشم شما و دوستان گلم برای حاجات منم ازته دل دعا کنید❤ 

خدا خیردنیا وآخرتو نصیبتون کنه ❤

ممنون میشم برای هدفم که براش خیلی سختی کشیدم تا ثَمَر بده یه صلوات مهمونم کنید❤یه دختربچه هم خیلی محتاج دعای شماست برای اونم دعا کنید❤الهم عجل لولیک الفرج ❤
شرایط زندگی همه سخت شده هرکس یه جوری!😢

منظور من مالی نیست عزیزم

هر چند کا اونم داغونه

من روحی کم آوردم

584
منظور من مالی نیست عزیزم هر چند کا اونم داغونه من روحی کم آوردم

منم منظورم مالی نبود خودم سالهاست حسرت سلامتی رو میخورم!

خدا بزرگه 😍

اگر بعد از هر لبخندی خدا را سپاس نگویید روا نیست بعد از هر اشکی از او گلایه کنید...

برات فرستادم عزیزم ان شاالله خدا به دلت آرامش بده 

فقط چه جوری میشه تاپیک پربازدید میشه ؟

دعام کنید برگردم شهرم زندگی کنم غریبی خیلی بهم فشارآورده😔پدرم که فوت کرد نتونستم به مراسم خاکسپاریش برسم وباهاش خداحافظی کنم😔😢این شده یه بغض که گاه وبیگاه میترکه ...وچقدر حضور مادرمو توزندگیم کم دارم کاش بتونم برگردم کنارش خداجونم کمکم کن 🙇
برات فرستادم عزیزم ان شاالله خدا به دلت آرامش بده  فقط چه جوری میشه تاپیک پربازدید میشه ؟

نمیدونم عزیزم

نمیدونم عزیزم

نه آخه شما میگید تاپیکمو پربازدید کنید واسه اون گفتم

دعام کنید برگردم شهرم زندگی کنم غریبی خیلی بهم فشارآورده😔پدرم که فوت کرد نتونستم به مراسم خاکسپاریش برسم وباهاش خداحافظی کنم😔😢این شده یه بغض که گاه وبیگاه میترکه ...وچقدر حضور مادرمو توزندگیم کم دارم کاش بتونم برگردم کنارش خداجونم کمکم کن 🙇
نه آخه شما میگید تاپیکمو پربازدید کنید واسه اون گفتم

خوب وقتی زیاد ببینن پربازدید میشه

835