1232
1226

دوباره بجوشون و يكمي نوك قاشق چاي خوري جوهر ليمو بزن

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️خُدايا خودت حافظ كُنجدمون باش💙

بریز تو دیگ یهوکم اب بریز بذار چند تا قل بزنه یه قاشق ابلیمو هم برن

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا چه می دانی تو از امروز چه می دانم من از فردا همین یک لحظه را دریاب که فردا قصه اش فرداست

پک میوه‌های تازه برش خورده در بسته بندی های متنوع

دارای مجوز از وزارت جهاد و کشاورزی

سینی میوه

سیخ میوه

بسته مخصوص افطار

میوه  برش خورده برای مراسم و دورهمی ها

جهت سفارش محصولات از طریق سایت میوکات اقدام بفرمایید

📞09194997836

1156
ممنونم ابلیمو هم میشه زد

أره ميشه خيلي كم بزنيا ترش ميكني

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️خُدايا خودت حافظ كُنجدمون باش💙

من مربای هویج داشتم ایجور شده بود ...ریختم توقابلمه یکم ابجوش ریختم .ک شل بشه همینطور قل قل کنه ..یکم شل باشه برش دارموقع برداشتن ی قاشق ابلیمو بریز توش..شل برداری چون  سرد شه یکم سف میشه تامام

خدایا یه نینی لطفا👶👪

شکرش خیلی زیاد بوده! بریزش تو قابلمه چن تا جوش بزنه بعد یه کم آبلیمو اضافش کن

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
1221