2726
عنوان

خواب

105 بازدید | 10 پست

دیشب عکس نوه خالمو دیدم خیلی دوسش دارم پسره فکرکنم7ماهشه خیلی نازه تودلم گفتم خدایا ب منم ی پسر میدی بعد ک خوابیدیم خواب ی شهید و دیدم ک داشت حرف میزد و حرفاش فقط قران بود منم میفهمیدم چی میگه مثلا ب زبان قران میگف صبرکن واینچیزا .چقد دلم میخاد ی پسر داشته باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ی دختردارم😀😀ی پسر دوس دارم دیگ کافیه

وااای مثل من،بخدامن حتی دیروزبودنمیدونم کی بودتویه تاپیک دیگه که تاپیک اآرزوهابودگفتم آرزوم اینه بچه بعدیم پسرباشه،تروخدابرام دعاکنید،یعنی میشه؟

وااای مثل من،بخدامن حتی دیروزبودنمیدونم کی بودتویه تاپیک دیگه که تاپیک اآرزوهابودگفتم آرزوم اینه بچه ...

نمیدونم والا بخدا خودمم خیلی دوس دارم شاید توفکر بچه بودم این خوابو دیدم ولی بخدا شهیده تو خواب مث ما حرف نمیزد فقط قرانی حرف میزد و با صوت اصلا گپ کرده بودم تو حرفاشم میگف صبرکن خدا بزرگه .یعنی میشه ی پسر بیاریم

نمیدونم والا بخدا خودمم خیلی دوس دارم شاید توفکر بچه بودم این خوابو دیدم ولی بخدا شهیده تو خواب مث م ...

خوش بحالت خواب دیدی یه امیدی هست،من به خدامیگم:خداتروخدابهم یه پسرم بده بخدااینقدردوس دارم که نگو،بخدابعدآرزوی سلامتی شوهرم ودخترم این آرزوی اصلیمه،برام دعاکن تروخدا

میخوام قبل اقدام برای بارداری برم دکترواسه تعیین جنسیت اماتاخدانخوادنمیشه،ازته دل آرزومه خدابچه بعدی ...

منم رفتم دکتر ولی. همشون فقط پول میخان .چیزخاصیم.نمیگن فقط امپول و قرص میدن.انشالله ی پسر میاری