2410
2553
عنوان

برفک نوزاد شش روزه

83 بازدید | 17 پست

سلام دوستای خوبم..

دو روز پیش دیدم یه مقدار روی زبون دخترم سفیده فکر کردم شیره..ولی امروز بیشتر شده و دون دون..

گوش پاک کن هم کشیدم نرفت..به هر کس که گفتم قطره نیستات و پیشنهاد داد..مراقبت بعدیش پیش دکترش شنبست..میتونم صبر کنم که دکتر ببینه و دارو بده..یا خودم میتونم بدون تجویز پزشک نیستات بدم بهش؟

تـو را چون جانِ خود میدانمت♥️🫀

بدون تجوز هیچی ندهههههههه

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بهداشتو رعاین کن حموم کن هم خودت هر روز

اونم منظم حموم کن

نه باید با تجویز پزشک باشه.ولی حتما درمان کن ک قارچش میزنه ب دستگاه تناسلی بچه  تاول میزنه

تغذیت و رعایت کن

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بدون تجویز نده شاید برفک نیست چون بیشتر برفک جلوی دهن هست بعدشم نوزاد 6 روزه کی وقت کرده برفک بگیره دهنش احتمال زیاد همون شیره گوش پاک کنو که نمیتونی عین فرچه بکشی بره که !معلومه نمیره چسبیده به زبونش 

خواستی ببر دکتر ولی احتمال زیاد برفک نیست 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2714
بدون تجویز نده شاید برفک نیست چون بیشتر برفک جلوی دهن هست بعدشم نوزاد 6 روزه کی وقت کرده برفک بگیره ...

وای جدی میگی؟؟

خدا کنه نباشه

شیر خوردنش چه جوریه ؟اگه برفک باشه نمیتونه درست شیر بخوره  سینتو بشور و در کل وسایلی که تو دهن ...

یکی از سینه هامو خوب میخوره..ولی اون یکی رو با گریه ول میکنه

یکی از سینه هامو خوب میخوره..ولی اون یکی رو با گریه ول میکنه

اون سینت هنوز راه نیوفتاده شیر ازش کافی نمیاد خسته میشه گریه میکنه اونم کم کم مک بزنه راه میوفته طبیعیه یکی از سینه ها اوایل اینجور باشه ولی حتما بده بخوره ازش خودتم تونستی بدوشش تا زودتر کار بیوفته 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2706