2737
2734
من هفته پنجمم دقیقا اینطورم و دور از جونت لک میبینم فعلا که کارم شده استراحت و شیاف و اب و نشاسته خو ...

بهتر عزيزم..منم لكه بيني داشتم يه روز ولي ده روز قبل البته بگم هماتوم دارم..همش نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من هفته ۱۲ هستم پهلوم تیرمیکشه شدید هردو رفتم دکترم سونو کرد هیچ مشکلی نبود کشت ادرار دادم مشکلی نبود گفت عفونت مثانه هست احتمالا تا میتونی اب بخور واستراحت کن خوب نشدی انتی بیوتیک شروع کنم

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738
هماتوم چی هس من سونو نرفتم

لخته خون كنار جفت دعا كن جذب شه..كوچيكه ولي نگرانم..عزيزم خيلي مواظب باش هر روزش حالت يه جوريه..استراحت خيلي خوبه من سركار ميرم نميتونم خوب استراحت كنم 

لخته خون كنار جفت دعا كن جذب شه..كوچيكه ولي نگرانم..عزيزم خيلي مواظب باش هر روزش حالت يه جوريه..استر ...

من نرفتم سونو منتظرم 8هفته بشم نگران نباش خدا خودش حافظ بچه هامونه سعی کن مرخصی بگیری یه هفته حداقل

من نرفتم سونو منتظرم 8هفته بشم نگران نباش خدا خودش حافظ بچه هامونه سعی کن مرخصی بگیری یه هفته حداقل

دو هفته پيش گرفتم دوباره جرات نميكنم بگيرم اخرساله و كارا شلوغ..بايد تا تعطيلات عيد صب كنم همش با خودم ميگم اين قانون گذار يه ذره فكر دوران بارداري رو نكرذه كه حداقل ساعت كاريمونو كم كنه..دعا كن عزيزم برام

2706