2737
2734

سلام بچه ها،يك سال پيش به دوستم ٧٠٠ هزار قرض دادم هنوز پس نداده مطمئنم هستم ك تا صدسال ديگه هم پسش نميده!!برا كرايه خونه ميخاس!!ميگه شوهرم ٢ ساله حقوق نگرفته به عالمو آدم بدهكاريم پول نون نداريم،يه دختر ٧ ساله ي فلج مغزي هم داره بچه ها!از طرفيم اين دوستم هم وزن خودش طلا داره چه طلاهايي!!!!وقتي پولو دادم طلا گرمي ١٢٥ تومن بود الان نزديك ٤٠٠ و خورده اي شده اگه طلا ميخريدم با اون پول الان ٣ برابر شده بود!!!وضع مالي خودمم اصلا خوب نيس خواهر خودم وضعش خييلي بده وضع خودمم اصلا خوب نيس نميدونم چيكار كنم!بهش بگم؟!نگم؟!بچه ها اگه راهي به ذهنتون ميرسه بهم بگيد🌹🌹🌹

اولا مطمئن باش با اون پول طلا نمیگرفتی .

دوما نیازته بهش بگو پولتو پس بده دیگ .

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم :1 . به همه نمی توانم کمک کنم2 . همه چیز را نمی توانم عوض کنم3 . همه من را دوست نخواهند داشت ....!

بهش یه اس بده یا زنگ بزن بگو شرمندتم نمیدونم چطور بیان کنم خواستم بگم که اون پوله رو جور کنی برام خیلی به مشکل خوردم نیاز دارم ببخشید یه وقت ناراحت نشی ...

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید طلاهاش اصل نیست و بدله ... خیلی ها رو میشناسم حتی با اینکه وضشون خوبه سرویس و النگوی بدل میندازن ... فکر نمیکنم دیگه ب پولت برسی

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩

مقایسه کردن قیمت طلا اون موقع با الان کار درستی نیست .قرض دادی بگو پولمو میخوام مشکل دارم  

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
اولا مطمئن باش با اون پول طلا نمیگرفتی . دوما نیازته بهش بگو پولتو پس بده دیگ .

چرا عزيزم ميگرفتم شبي ك تصميم گرفتم با اون پول زنجير بخرم برا دخترم بعد به اسم مامانم برا تولد دخترم بهش بده فرداش دوستم پيام داد گف دخترم چنروزه پوشك نداره دارو نداره صابخونه وسايلمونو ريخته توي كوچه دلم سوخت سريع ريختم بحسابش

2738
شاید طلاهاش اصل نیست و بدله ... خیلی ها رو میشناسم حتی با اینکه وضشون خوبه سرویس و النگوی بدل مینداز ...

نه گلم اصله همشون طلان دوستم ازيناس ك از هر طلافروشي توي جنوب شهرو اسلامشهر ك فكرشو بكني طلا قسطي برميداره بعد از هرجايي ك شده قسطاشو جور ميكنه ميده راحت الان ١٢٠-١٣٠ ميليون طلا داره يك سرويسي داره ك ببيني هوش از سرت ميره!!چنبار بهش گفتم خودت ميگي شوهرم به همه بدهكاره خب يه تيكه از طلاهاتو بفروش بده گف نه براچي بدم مشكل خودشه كور شه بده!!حتي با تمام برادرشوهراش قطع رابطه س سالهاس ك پول ازشون قرض گرفته شوهر دوستم نتونسته برگردونه

نه گلم اصله همشون طلان دوستم ازيناس ك از هر طلافروشي توي جنوب شهرو اسلامشهر ك فكرشو بكني طلا قسطي بر ...

😲😲😲😲 بززززن لهههش کن ... خاک تو سر هرچی ادم دزد و دروغگوی ک باعث میشن ادم نتونه ب هیچکی دیگه اعتماد کنه ... منم چند میلیون ب یکی قرض دادم هرچی بهش میگم بده اولا میگفت باشه این هفته میدم ولی بعدش گفت برو بابا تو هم خودتو کشتی با اون پولت اصلا ندارم بدم هروقت داشت خودم پرت میکنم جلوت ... 😑😑😑😑

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
😲😲😲😲 بززززن لهههش کن ... خاک تو سر هرچی ادم دزد و دروغگوی ک باعث میشن ادم نتونه ب هیچکی دیگه اعت ...

وا چه بيشعوره!!!!!عزيزم من به اين نتيجه رسيدم ك آدم فقط بايد به خونواده ي خودش قرض بده!!!والسلام!!!!!الان خواهر خودم كبدش از كار داره ميفته شوهرشم از خونه بيرونش كرده توي اين سرماي زمستون بقران پول يدونه نون نداره خب اگه من الان اون ٧٠٠ تومنو دستم داشتم ميدادمش به خواهرم ديگه لاقل يه آزمايشو دكتر ك ميتونس بره!!اما دوست برام چيكار ميكنه؟!!!بهش پيام ميدم جواب پياممو نميده بعدا ك زنگ ميزنم ميگه نديدم پيامتو يا شا. ر. ژ نداشتم جوابتو بدم!!مگه ميشه آدم پيامو نبينه؟!!!يا هزينه ي پيام چقد ميشه مگه؟!

نیتت خیر بوده ولی چطور میگه شوهرش دِندش نرم جور کنه اونموقع هم شوهرش جور میکرد چرا این قرض خواست ازتون؟ خیلی رک بگو میخوای ی مادر اگه دلسوز باشه جونشم میده شما ک میدونستی انقدر طلا داره نباید میدادی باور کن بهت پس نمیده 😥😥😥😥

....

شوهر بدبخت من دلش برا یکی از فامیلاش سوخت ۵۰تومن بهش داد پارسال با اون ۵۰ تومن میتونست حداقل یه ماشین بخره الان بفروشه سود کنه یا طلا بخره الان ۳ برابر سود کنه 

طرف ۵۰ تومنو ی جور برگردوند ک نفهمید چی شد اون همه پول 

خورد خورد پس داد خیر ندیده 

ب هیچ احدی پول قرض ندین بابا خودتون از زندگی می افتین

نیتت خیر بوده ولی چطور میگه شوهرش دِندش نرم جور کنه اونموقع هم شوهرش جور میکرد چرا این قرض خواست ازت ...

گلم اصلا من فك ميكنم اون پولو ازم گرف ك برا خودش يه تيكه طلا بخره!!

2706