2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من کاربری قبلیم سر اینکه یکی بهم پریده بود و قشنگ به گیس و گیس کشی افتادیم، ترکید!!!!!! 😂😂😂😂 این بودم

الان تازه عضو شدم!!!!!

جونم بهت بگه من کل زندددددگیم رو برنامس!!!!!! مثلا بذا بگم تو اون تاپیک که لینکشو گذاشتم با کاربری قبلیم تازه استارت ورزش و تغذیه رو زده بودم الان کلا به هدفی که داشتم رسیدم و هنوزم تناسب اندام و ورزش و تغذیه جزو کارای روزانمه و یکی از عادتای زندگیم شده!!!! (البته ورزشم هفته ای سه روزه!) 

یه تاپیک دیگه داشتم برا اینکه عادت به مطالعه رو بیاریم تو زندگیمون!!! بعد مثل همین ورزش و تغذیه خیلیا اومدن گفتن پایه ان ولی در نهایت فقط خودم موندم و همه سرریز و بیخیال شدن    اونم به نتیجه رسوندم الان عادت به مطالعه ی زیاد دارم. مثلا دیروز که تایمم کم بود و وقت مطالعه نداشتم 200 صفحه کتاب خوندم... (ولی وقتی کتابخونیو شروع کرده بودم و تاپیک زده بودم که میخوام کتابخون حرفه ای شم هدفگذاریم این بود که بتونم 2 سطر کتاب بخونم!!!!!!!!)  

کلا ورزش، سلامتی، تغذیه، زیبایی، مسائل مالی، پیشرفت شغلی، مسائل اموزشی برا همشون برنامه دارم بخصوص اعتقاد زیادی به آموزش دارم و همیشه برا آموزش دیدنم برنامه دارم و پول و وقت و انرژیمو براش خرج میکنم و میدونم بیشتر تغییرات ادما از آموزش دیدنشون شروع میشه! 

متولد باکو! مقیم ایران! عشق شهرت:))))) روانکاو و بازیگر تئاتر، علاقه مند به حوزه ی زیبایی (دوره های تخصصی آرایش و گریم گذروندم). (زیبا اسم اصلیم نیس و اسم مستعارمه!)