2703
2553
عنوان

هنر

506 بازدید | 20 پست

خانمایی که هنرمندان یه هنری بلدن مثل خیاطی نقاشی زبان دوزی گلسازی بیاین نظر بدید من هیچی بلد نیستم یه زن 35 ساله با مدرک کامپیوتر که خونه نشین شده می‌خوام یه هنر یاد بگیرم برای ارامش برای رهایی از افسردگی چی یاد بگیرم که خیلی سخت نباشه دلزده بشم خیاطی یه دوره رفتم خسته شدم نظر بدین از لحاظ مالی هم خیلی سنگین نباشه ممنون دوست جونیا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت ببین بیشتر به چی علاقه داری؟؟؟؟؟؟ من طراحی و دیزاین داخلی بلدم برا همینم از بیشتر هنرا یه چیزایی بلدم. برای تو مثلا هنر نمد خوبه که رومیزی و کیف و عروسک و کوسن و... درست کنی و خونتو دیزاین کنی باهاش. هم تنوع داره هم برا استارت ساده تر و بهتره. خرجشم کمه و آسونه. اولین کار هنریتو که استارت بزنی بهت ایده میده بدونی کدوم سمتی میخوای بری.  ولی کلا برا افسردگیت دنبال هنرایی برو که محیط اطرافتو بتونی خوشگل کنی و تغییر بدی و اون تغییراتو ببینی! بعدا میتونی هنراتو تخصصی و کامل کنی و حتی سفارش بگیری ازشون پولم دربیاری. 

به این تاپیکم سر بزن داریم راجع هدفگذاری گپ میزنیم : اینجا 

متولد باکو! مقیم ایران! عشق شهرت:))))) روانکاو و بازیگر تئاتر، علاقه مند به حوزه ی زیبایی (دوره های تخصصی آرایش و گریم گذروندم). (زیبا اسم اصلیم نیس و اسم مستعارمه!)
2456
خودت ببین بیشتر به چی علاقه داری؟؟؟؟؟؟ من طراحی و دیزاین داخلی بلدم برا همینم از بیشتر هنرا یه چیزای ...

طراحی و دیزاین داخلی رو دانشگاه رفتید یا بیرون هم کلاس هست که بریم یاد بگیریم؟ برا نمد دوزی با دست میدوزند یا چرخ خیاطی و ازین چیزها میخواد؟خرجش چقده؟

طراحی و دیزاین داخلی رو دانشگاه رفتید یا بیرون هم کلاس هست که بریم یاد بگیریم؟ برا نمد دوزی با دست م ...

من نه دانشگاه نرفتم. تو کلاسای آزاد بیرون دوره دیدم که بیشتر هنرارو یاد میدن توش!!!!!! :))))))))) 

نمد دوزی مقدماتی با دسته. ولی مثلا برا سیسمونی یا کوسن و ... بعضی جاهاشو باید با چرخ دوخت که من اون تیکه هاشو میبردم بیرون میدادم خیاط بدوزه که هزینشم زیاد نمیشد و فوقش 7 هزار تومن پول میگرفتن ازم که خیلی وقتا ازینم کمتر میشد. کلا خودمم چرخ خیاطی ندارم.

هزینه ی کلاس نمدو نمیدونم و پرس و جو کن جای مناسب پیدا کنی، اموزشم داره تو نت، ولی وسایل اولیشو تقریبا با صد تومن یا خیلی کمتر میتونی بخری بستگی به اینکه چیارو نداری و چی میخوای بخری. چسب تفنگی میخواد که حدودا 45 تومن شده(که حتی دیدم بعضیا از چسب مایع هم استفاده میکنن بجاش)، الیاف، پارچه نمدی که دو میلش متری 5 هزار تومنه و خیلیا قیمتو نمیدونن یه تیکه ی خیلی کوچیکشو گرونتر میخرن( البته کیفیتای عالیم داره که قیمتاشون متری 10-15 تومنه که اونا بحثش جداس)،  قیچی و نخ عمامه یا کاموا برا دوختهای تزیینیش، گاهیم پارچه های متفرقه باید بخری مثلا من برا دکور خونم کوسن نمدی دوس ندارم چون اگه بشوریش شکلشو از دس میده پارچه مخمل و ساتن و... میخریدم کوسن مخملی درست بکنم خونمو اونجوری دیزاین کنم! که اینا سلیقه ایه و حتما لازم نیس از الان خرجت بالا باشه و با پارچه های گرونتر کار کنی. با حداقلترینا میتونی یاد بگیری بعد خودت خلاقیت بکار بگیری... بعدا اگه خواستی رومیزی با هویه درست کنی خب طبیعتا باید هویه هم بخری یا اگه خواستی کیف درست کنی برا خودت زیپ و حلقه و ازینجور چیزام نیاز داری که همونموقه بری بخری که قیمتاشون پایینه و نیاز همیشگیتم نیس 

متولد باکو! مقیم ایران! عشق شهرت:))))) روانکاو و بازیگر تئاتر، علاقه مند به حوزه ی زیبایی (دوره های تخصصی آرایش و گریم گذروندم). (زیبا اسم اصلیم نیس و اسم مستعارمه!)
قلاب بافی و گلسازی چی تجربه ای دارید؟

قلاب بافی بلد نیستم ولی هنر جذابیه... قلاب بافی خودش تو سرفصلای دکوراسیون داخلیمون هست و بعده عید یادمون میدن کارای دکوری مربوط به اونم بتونیم پیاده کنیم مثل پاپوش و صندلی بافتنی برا دکوراسیون داخلی و... / گلسازیم چن مدل گل با گلبرگای اماده (که بسته ای 3 و پونصدن و حتی بگردی ارزونترم گیر میاد و با هر بستش 4-5 شاخه گل میشه درست کرد) و نوار کاترین و چسب تفنگی درست کردم گذاشتم تو گلدون. چن مدلم با پارچه برا رو یخچالی و رومیزی و گل سر!!!!! هنر خیلی سریع و راحتیه. اموزشم تو نت زیاد داره. بعده عید بحثای اونم تخصصی یاد میگیریم و فعلا تخصص و تجربه ی زیادی راجعش ندارم. 

2714
قلاب بافی بلد نیستم ولی هنر جذابیه... قلاب بافی خودش تو سرفصلای دکوراسیون داخلیمون هست و بعده عید یا ...

خوش به حالتون چقدر هنرمندی حالا بنظرتون کدومش راحت و سریع به نتیجه میرسه خرجشم کم باشه

خوش به حالتون چقدر هنرمندی حالا بنظرتون کدومش راحت و سریع به نتیجه میرسه خرجشم کم باشه

بسته به سلیقت داره ههههههههه من نمدو برا شروع بیشتر دوس دارم!!!!!  چون من مثلا بخوام همش بشینم گل درست کنم زده میشم فوری یه تنوعی میخوام!!!! اگه روحیت مثل منه از نمد شروع کن تنوع داشته باشه برات. ولی اگه میخوای خیلی زودتر به نتیجه برسی همون گلسازی خوبه 

شما از کارات درامد هم داری می‌بخشی میپرسم می‌خوام تجربه ای بشه

نه عزیزم من بازیگر تئاترم که معرفیم کردن به گویندگی و سخنرانی. درامد دارم منتها درامدم از دیزاین داخلی نیس!!! دکوراسیون داخلیو واسه علاقه ی شخصی خودم میرم!

برا درامدزایی از راه هنر پیشنهاد دارم منتها علاقشو ندارم و فکر میکنم کارای هنری زحمتش خیلی بیشتر از پولیه که قراره بابتش پرداخت بشه... امروز یکی از دوستام زورکی کیف و یسری وسایل منو ازم گرف بره برا خودشم عینشو طراحی (کپی) کنه ههههههه یه نمایشگاهم شنبه دارن که زورکی دعوتم کرده. بهشم گفتم کارای من فروشی نیس و برا خودم طراحی میکنم خودم ازشون استفاده کنم!!! بازم میگف بیا شرکت کن و هرکی کاراتو خواست بهش بگو فروشی نیس که سفارش بگیرن!!!!!!! 

کلا بخوای درامد داشته باشی همچین مسائل و راههایی هست برا درامدزایی... 

شما از کارات درامد هم داری می‌بخشی میپرسم می‌خوام تجربه ای بشه

من شنبه میرم بازدید میکنم از نمایشگاشون، میام بهت میگم درامدشون چطوره. تا یه هفته نمایشگاه دارن. 

عزیزم تو نمایشگاهی که من رفتم همه ی غرفه های هنری کساد بود بجز قسمت زیور الات!!! البته نمیشه نظر داد چون نمیدونم اگه نمایشگاه تو یه محل دیگه بود بازخورد چی میشد

اینجا فقط بخش زیور الات خیلی شلوغ بود!!!!! 

2706