2737
2739
عنوان

کیا تو بارداریشون و قبلش سویق خوردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20891 بازدید | 75 پست

عزیزم من باردارم سویق میخورم خیلی خوبه وزن اضافه کردم میگن بچه رو تپل میکنه یکی از فامیلامون میخورد خیلی خوب بود بچش با وزن عالی به دنیا اومد من از تب اسلامی میگیرم خیلی خوبه صبح ها ناشتا میریزم توشیر میخورم

خدایا مرسی بخاطرهدیه قشنگت الهی هرکس بچه میخواد خدابهش بده
خوب آخه سبوسشو که نمیتونیم بشوریم.از کجا بدونیم بهداشتیه.بالاخره بهشون سم میزنن دیگه

خوب خودت درست کن قبلش بشورش

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من باردارم سویق میخورم خیلی خوبه وزن اضافه کردم میگن بچه رو تپل میکنه یکی از فامیلامون میخورد ...

سلام عزیزم میخواستم بدونم شما سویق چی مصرف میکردین توی بارداری؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2731
الان بچم به دنیا اومده ۱۲روزه هستش استخون بندیش خیلی خوبه گردن اینا نگه میداره

خداروشکر 

خدا حفظش کنه واستون 

من واسه ان تی که رفتم هم رشدش یه ذره کم بود هم آب دور جنین از حالا کم بود که گفتم شاید سویق تاثیری بذاره 

حالا شروع کردم به خوردن 

موقع شیر دادن دعا کنین ایندفعه که سونو رفتم مشکلاتش حل شده باشه و خوب رشد کرده باشه چون دکترم گفت وقتی آب از حالا کم بشه ممکنه بچه دیگه رشد نکنه خیلی نگرانم 

صبحا ناشتا باید بخوری توشیر بریز دوقاشق من ماهای آخر بیشترخوردم

روی خود سویق نوشته که با روغن زیتون قاطی بشه 

پس شما با شیر میخوردین منم با شیر قاطی کنم شاید بخاطر سویق مجبور بشم شیر هم بخورم 

2738
خداروشکر  خدا حفظش کنه واستون  من واسه ان تی که رفتم هم رشدش یه ذره کم بود هم آب دور جنی ...

ممنون عزیزم چشم حتما دعامیکنم انشاالله که درست میشه نگران نباش

روی خود سویق نوشته که با روغن زیتون قاطی بشه  پس شما با شیر میخوردین منم با شیر قاطی کنم شاید ...

آره باشیر خیلی خوبه طعمش هم بهتر میشه هرروز صبح ناشتا بخور

مایعات زیاد مصرف کن‌دلستر هم خوبه

والا قبلا ۵لیوان میخوردم مایعات ولی الان ۱۵ لیوانش کردم فقط امیدوارم تاثیر گذاشته باشه چون دکترم گفت تاثیر نداره و منم خیلی غصه میخورم 

والا قبلا ۵لیوان میخوردم مایعات ولی الان ۱۵ لیوانش کردم فقط امیدوارم تاثیر گذاشته باشه چون دکترم گفت ...

توکل برخدا انشاالله که درست میشه

توکل برخدا انشاالله که درست میشه

عزیزم شما وقتی سویق مصرف کردی قبل حاملگی قرص های مولای ویتامین و فولیک هم مصرف می کردی؟آخه میگن سویق گندم و جو بجای قرص مولتی ويتامينه 

گفتم اگه کنارش قرص هم بخوریم شاید سویق رو بی اثر کنه

خدایا سپاسگزارم
عزیزم شما وقتی سویق مصرف کردی قبل حاملگی قرص های مولای ویتامین و فولیک هم مصرف می کردی؟آخه میگن سویق ...

نه عزیزم قبل حاملگی قرصی استفاده نکردم اسیدفولیک اوایل بارداری میخوردم ولی آخرای بارداری که سویق میخوردم کنارش قرص مولتی ویتامین باقرص کلسیم استفاده میکردم

2706