2726
عنوان

خانمای اصفهانی کمکم کنید

7407 بازدید | 23 پست

سلام.من یه مشکلی برام پیش اومده.من باردارم و یه دکتر خوب میخوام که تو یه بیمارستان دولتی یا نیمه دولتی زایمان انجام بده.اگه سراغ دارید بهم معرفی کنید.

دکتر سمیره دلپاک یگانه عالیه مطبشم تو هشت بهشته

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دکتر مهدی سالمی خواهر چند رور پیشش پیشش زایمان کرد و بیمارستان نیمه دولتی مهرگان،4و نیم باید میداده با بیمه شد 1و دویست،

مطبشم امادگاهه البته ایشون از اولش پیش این دکتر رفته بوده چون باردار نمیشدن جدا. از همچی خیلیی دکتر عالی اند

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
دکتر مهدی سالمی خواهر چند رور پیشش پیشش زایمان کرد و بیمارستان نیمه دولتی مهرگان،4و نیم باید میداده ...

من بیمه ندارم شوهرمم نمیزاره پیش دکتر مرد برم

بدون بیمه که هزینت خیلی بالا میشه اگه طبیعی میخوای زهرای مرصیه خوبه نیم دولتی

دکتر خوب اونجا سراغ داری؟من فقط دلم برا شوهرم میسوزه وگرنه میرفتم میلاد

کجا زایمان انجام میده؟

زهرای مرضیه صدوقی اینارو میدونم جاهای دیگه هم زایمان میکنه

خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰
خودت پیش کی میری کجا میخوای زایمان کنی؟

خودمم پیش دکتر یگانه میرم صدوقی زایمان میکنم

2706