1421
1389
عنوان

خانمای اصفهانی کمکم کنید

203 بازدید | 21 پست

سلام.من یه مشکلی برام پیش اومده.من باردارم و یه دکتر خوب میخوام که تو یه بیمارستان دولتی یا نیمه دولتی زایمان انجام بده.اگه سراغ دارید بهم معرفی کنید.

دکتر سمیره دلپاک یگانه عالیه مطبشم تو هشت بهشته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1436

دکتر مهدی سالمی خواهر چند رور پیشش پیشش زایمان کرد و بیمارستان نیمه دولتی مهرگان،4و نیم باید میداده با بیمه شد 1و دویست،

مطبشم امادگاهه البته ایشون از اولش پیش این دکتر رفته بوده چون باردار نمیشدن جدا. از همچی خیلیی دکتر عالی اند

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
1432
دکتر مهدی سالمی خواهر چند رور پیشش پیشش زایمان کرد و بیمارستان نیمه دولتی مهرگان،4و نیم باید میداده ...

من بیمه ندارم شوهرمم نمیزاره پیش دکتر مرد برم

بدون بیمه که هزینت خیلی بالا میشه اگه طبیعی میخوای زهرای مرصیه خوبه نیم دولتی

دکتر خوب اونجا سراغ داری؟من فقط دلم برا شوهرم میسوزه وگرنه میرفتم میلاد

کجا زایمان انجام میده؟

زهرای مرضیه صدوقی اینارو میدونم جاهای دیگه هم زایمان میکنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ازت ممنونم که منم لحظه شیرین بارداری رو تجربه کردم ممنونم از هدیه قشنگت خودت مواظبش باش و سالم بیاد بغلم از همه دوستانی هم که برای این لحظه شیرین برام صلوات فرستادن ممنونم امیدوارم به همه آرزوهاتون برسید اگه امکان داره برای سالم بودن نی نیم و شنیدن صدای قشنگ قلبش یه صلوات مهمونم کنید ممنونتون میشم💞🤰
خودت پیش کی میری کجا میخوای زایمان کنی؟

خودمم پیش دکتر یگانه میرم صدوقی زایمان میکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1427

پیش هر کسی رفتی به منم خبر بده که برم 

منم بیمه ندارم میخوام دکتری باشع که خوب باشه و خودش زایمان کنه ممنون

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرم میگه زندگیمونو نی نی سایت خراب میکنه   
دکتر خوب اونجا سراغ داری؟من فقط دلم برا شوهرم میسوزه وگرنه میرفتم میلاد

ماهم بیمه نداشتیم این بیمه سلامت هست نفری 250 دادیم بیمه ایرانیان شدیم یک مثل همون تامین اجتماعی بود یک سال پیش بود اگه اول بارداریت برو بشو من دکترم خوشه مهر بود یگانه هم خوبه ولی سرش بی نهایا شلوغه وخیلیا رو دیدم به زایمانشون نرسیده

لایک نکن ممنون  

دکتر میترا فردی پور

فوق تخصص زنان و زایمان و نازایی

تو بیمارستان مطهری فولادشهر و بیمارستان سینا

مطبشم خانه اصفهانه

خداخیرش بده الهی.

ان شاالله دست به خاک بزنه طلا بشه.

هر کی دیگه جا اون بود من سرزایمانم زنده نمیموندم.

تازه عمل زیبایی هم مجانی برام انجام داد.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد
1339