2737
2734
عنوان

همه بیاین لطفا

80 بازدید | 15 پست

#عید بدون آجیل

هموطنان عزیزم

همینطور که مطلع هستید،همه در شرایط بسیار بسیار سخت اقتصادی هستند

و خیلیا در اطرافمون هستن که توانایی خرید یه تیکه لباس نو برای فرزندانشون رو ندارن

میخواهیم امسال کمپین * نه * به آجیل راه بندازیم

آجیل کیلویی200نخریم ونخوریم هم عیدمون عیده

و عید1398عید بدون آجیل باشه

عید آجیل نمیخریم و آجیل نمیخوریم

درعوض با نخودچی کشمش  و شیرینی وشکلات از مهمونامون پذیرایی میکنیم...

بیاید همگی این فرهنگ رو ایجاد کنیم

که عید بدون آجیل هم عید هست😍

🇮🇷ایرانی عزیز🇮🇷

کاری کنیم که پدری شرمنده ی خانوادش نشه

تو خانواده هامون تو فامیلمون پخش کنیم

و فرهنگ سازی کنیم

#عید بدون آجیل👌

بی زحمت برای حاجت دلم صلوات مهمونم کنید      

بشین تا نخرن، اکثر مردم انقد نفهمن که به خودشونم رحم نمیکنن مثل حمله کردن واسه گوشت یخزده و خریدن همه پرایدای سایپا تو نیم ساعت، اینا مال ملتای با فهم و شعوره نه ملت احمق ما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا هرکسی خوند همکاری کنه

مثل  یلدا نباشه  همه عکس میز رو تو فضای مجازی میذاشتن  پر اجیل 

وقتی تقاضا  زیاد باشه   گرون تر میدن

یکبار هم  که شده مثل مردم کشور های دیگه  رفتار کنیم در جواب گرونی   خرید نکنیم     اگه  یه عید  اجیل نخوریم  مبتلا به امراض مختلف نمیشیم والا    چیزی از بدنمون کم نمیشه 

2728

منم کاملا موافقم ولی حتی اگه بخوایم هم نمیتونیم بخریم خیالت راحت😀

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

با حرفتون موافقم 

اما این ملتی که امروز ظرف ده دقیقه رفتن همه محصولات خودرو سازی هارو پیش خرید کردن که فردا بیان با سود به بقیه بفروشن فکر میکنی این چیزها براشون مهمه ؟! 

از ماست که برماست 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
بشین تا نخرن، اکثر مردم انقد نفهمن که به خودشونم رحم نمیکنن مثل حمله کردن واسه گوشت یخزده و خریدن هم ...

ما خودمون و فامیل مون نمیخریم  یه خانواده هم یه خانواده است

شاید  تلنگری بود واسه بقیه

کاش اونقدری درک مردم  بره بالا که وقتی چیزی گرون میشه نخرن  مقاومت کنن

2738
با حرفتون موافقم  اما این ملتی که امروز ظرف ده دقیقه رفتن همه محصولات خودرو سازی هارو پیش خرید ...

متاسفانه مردم ما  در برابر گرونی مقاومت نمی کنن بلکه بدتر میرن خرید می کنن

برای یلدا  که اجیل شد دویست تومن  افرادی که نمیدونستن یلدا چیه   رفتن  اجیل خریدن

شوهرم میگفت یه بنده خدایی نون شبش رو نداره قرض کرده برا یلدا اجیل خریده که  مبادا  بچه هام  دلشون بخواد😒

ما خودمون و فامیل مون نمیخریم  یه خانواده هم یه خانواده است شاید  تلنگری بود واسه بقیه ک ...

من خودمم نمیخرم خانوادمم نمیخرن بخدا الان دیگه اصلا دلم نمیخواد برم ربع کیلو گوشتم بخرم ولی چه فایده وقتی بعضیا عین زامبی حمله میکنن به همه چی

من خودمم نمیخرم خانوادمم نمیخرن بخدا الان دیگه اصلا دلم نمیخواد برم ربع کیلو گوشتم بخرم ولی چه فایده ...

کاش واقعا بفهمن  وقتی چیزی مثل گوشت و مرغ گرون میشه اگه نخرن  میگنده  مجبورن ارزون کنن 

چه میشه گفت

دلم داره میترکه بس که اه کشیدم

من دو سه ماه پیش کفش و کیف و روسری میخواستم بخرم  نه برا عید کلا برا استفاده همیشگی 

اون موقع پول دستمون نبود  گفتیم دم عید عیدی بریزن  بریم  خرید کنیم  چون کلا سالی یه بار خرید می کنم

اونم تمام  خریدام 300 تومن

دوهفته اس میریم بازارهای مختلف دست خالی برمی گردیم  

من دو سه ماه پیش کفش و کیف و روسری میخواستم بخرم  نه برا عید کلا برا استفاده همیشگی  اون ...

اصلا دلم لباس نمیخواد بهش فکر میکنم برم لباس بخرم دلم میگیره، دلم فقط مسافرت میخواست که اونم جور نمیشه.

اصلا دلم لباس نمیخواد بهش فکر میکنم برم لباس بخرم دلم میگیره، دلم فقط مسافرت میخواست که اونم جور نمی ...

پووف مسافرت  سالی  دوسالی یه بار میرفتیم  سه یا چهارروز شمال که  اونم دیگه نمیشه

2706