2737
2734
عنوان

میخام درد دل کنم راجب ظاهرم

3788 بازدید | 94 پست

سلام بچه ها

حقیقتش من خوشگلم یعنی هرکی میبینه میگه واااز خوشبحالت واای نمیدونم چشات درشته

ولی حقیقت اصلا این نیست...

من صورتم خیلی جای جوش هست جوری که حتی بدم میاد کرم بزنم از بس مشخصه

جوش با سن که چندساله دارم و اصلا خیلی خیلی بد شده خودش و جاش

زیر بغل های سیاه 

پوست شل

ترک ترک های ریز و درشت پوستی...

اصلا خیلی حالم بده

شبا زود لامپ هارو خاموش میکنم که بتونم لباس باز تر بپوشم...

دکترم که یکی پیدا کردم فقط ویزیتش 50تومن بود ازمایش هاش 400تومن میشد هورمونی بود تازه فقط بخاد تشخیص بده. ..

خیلی حالم بده

دلم میخاد بمیرم

چرا همه انقد تمیز و قشنگه صورتشون قیافشون

دلم میخاد دیگه باشگاه نرم اصلا اندامم قشنگ بشه که چی...من که پوست قشنگی ندارم...خیلی حالم بده

تروخدا مسخرم نکنید...

به چیزهایی که بعداز دعا کردن به دست نیاوردی فکر نکن  فکر کن چندین نعمت داری که خدا بدون دعا کردن بهت داده🌸🌸🌸همین الان این امضا رو خوندی بگو خدایییاااااا شکرت❤❤❤🙏🙏🙏
چندسالته عزیز

23 عزیزم 

به چیزهایی که بعداز دعا کردن به دست نیاوردی فکر نکن  فکر کن چندین نعمت داری که خدا بدون دعا کردن بهت داده🌸🌸🌸همین الان این امضا رو خوندی بگو خدایییاااااا شکرت❤❤❤🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان باز گریه ام گرفت

خیلی افسرده شدم

2738

هزينه دكتر هرچقدم باشه بهرحال بايد پيگير باشي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
مسخره چرا😢مجردی؟

نه بابا پسرم 4سالشه 23 سالمه😓😓😓

بنظرم حساس شدی عزیزم.حتما زیبایی داری که بقیه میگن.یه مدت بی خیال ظاهرت شو 

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2706