2726
عنوان

بچه ها اگه امکان مهاجرت داشتین اینکارو میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1403 بازدید | 160 پست

شرايطشو دارم كارمو دوست دارم مگرنه ميرفتم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این چه سوالیه امکان مهاجرت بود 90% مردم میرفتن.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2728

ب خدا با کله می رفتم حاضرم حتی پای پیاده برم چن ماهم که طول بکشه و تو راه باشم عیب نداره فقط بدونم ی جا پناهندگی من قبول می کنن دستشونم می بوسم فقط از این کشور نجاتم بدن

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل

بله صد در صد میرفتم

چون همین الانشم به زمین و زمان میزنم که بتونم برم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!

نگران تنهایی نیستین   نگران اینکه  زنای کشورای اروپایی خیلی زیبا هستن و اینکه شما قابلیت رقابت با اونا رو ندارین نیستین   

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

هلند و سوییس و دانمارک اره 

استرالیا کانادا دوست ندارم یا کشورهای بزرگ با جمعیت زیاد 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
همه اونایی که غربت هستند ته دلشون غم دارن 

و آخر عمر برمیگردن که فقط تو‌خاک خودشون بمیرن

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2706