2726
عنوان

کی این روزای سختم تموم میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5597 بازدید | 25 پست
چقدر سخته این زندگی غصه منو پیر میکنه اخرش

منو پیر کرده.... تو سن 18 سالگی جز غصه خوردن هیچ کار دیگه ای ندارم دلم میخواد دیگه زندگی نکنم چشامو ببینم برای یه مدت یه سال دوسال بخوابم بلندشم ببینم همه چی درست شده یا بلند شم ببینم هنوز بچه ام اون موقع هایی که میرفتیم تو کوچه بازی میکردیم دلم برای اون روزایی که غصه نداشتم تنگ شده 

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم
من الان خودم تو ی شرایط خیلی سختی قراردارم عزیزم...سه ساله ک تو یه چاردیواری تو ی اتاق دارم زندگی می ...

منم داغونم دلم روانشناس میخاد کارم فقط گریه اس

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دو سال و نیم هست ازدواج کردم چشمام باز نمیشه همش مریضی بارداری هام ک ۲ تاش ماموفق اون از زایمانم ک پسرم از دست دآدم بعدی هم ک سقط شد بین بارداری هام ک انتظار دهنمم باز میکنم میگن خدا بدتر سرت میاره روزای خوب تو هم میرسه خدا دوباره جاش سبز میکنه ولی کوووو چزا بعد پسرم باز سقط مگه من چقدر توان دارم چقدر برم تو زایشگاه و اونقدر تخقیر کنند و دل بشکونن دست خالی بیام مشکلات تمام جونم گرفته هی خودمون دلداری میدم باز ...  

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2728
منو پیر کرده.... تو سن 18 سالگی جز غصه خوردن هیچ کار دیگه ای ندارم دلم میخواد دیگه زندگی نکنم چشامو ...

من شرایط خیلی سختی داشتم و دارم اون از بچگیم که اصلا محبت از بابام نبود همیشه تو خونمون دعوا بود چون دختر بودیم

بعدشم بابام رفت زن گرفت که غصه مادرم منو داغون کرد 

بعدم به زور عروسم کرد بابام داد به پسر خواهرش

شوهرم خوبه خداروشکر اما حالا باز بهم بچه نمیده...

من شرایط خیلی سختی داشتم و دارم اون از بچگیم که اصلا محبت از بابام نبود همیشه تو خونمون دعوا بود چون ...

الهی بمیرم عزیزم خدای ما هم بزرگه میدونم سخته میفهمم خودم هزار برابر بدترش کشییدم مشکلتون چیه ؟

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
من شرایط خیلی سختی داشتم و دارم اون از بچگیم که اصلا محبت از بابام نبود همیشه تو خونمون دعوا بود چون ...

الهی فدات شم ایشالله درست میشه عزیزم توکل کن به خدا. برای منم دعا کن دیگه کشش ندارم

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم
الهی بمیرم عزیزم خدای ما هم بزرگه میدونم سخته میفهمم خودم هزار برابر بدترش کشییدم مشکلتون چیه ؟

نمیدونم مشکل ندارم بی مشکلی از همه چیز بدتره نمیدونی چیکار کنی

الهی فدات شم ایشالله درست میشه عزیزم توکل کن به خدا. برای منم دعا کن دیگه کشش ندارم

ان شالله همه مشکلاتشون حل شه...من یکی که واقعا بریدم

زنگ بزنید مشاور رایگان تلفنی

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷