1147
44
عنوان

کی این روزای سختم تموم میشه؟

226 بازدید | 25 پست

ارزو دارم یه اتفاقی بیفته که از تههه دل شاد بشم خوشحال بشم و ازته دلم بخندم

اخرین بار یادم نمیاد کی از ته دل خندیدم...کاش یکی پیدا بشه بدونه همه چیزو اینده رو ببینه بگه مطمئن باش درست میشه...

بعد تا میای با خدا حرف بزنی باهاش دعوا کنی که چرا منو نمیبنی میگن نگو خدا قهرش میگیره یه بلایی سرت میاره...اما به نظر من خدا اگه همینطور که گفته مهربونه غرغرهامم گوش میده...خیلی خستم خدایا معجزه کن یه بار فقط همین این بار...

شما چطوری روزای سختتون رو پشت سر گذاشتین؟

نمیدونم عزیزم امیدوارم ک برسه منم منتظرم 

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هم رفتی مامان درد داداش آرسام کم بود تو هم اضاف شدی چرا وقتی امیدوار میشم میرید ؟ چرا ؟اون از آرسام ک نزدیک دنیا اومدنش رفت اینم از تو کوچولو مامان نمیدونم دختر بودی یا پسر ولی دوتاتون به خدا میسپارم عشق های مامان  

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1157

هم فصل نامساعد پاییزبگذرد

هم موسم بهار طرب خیز بگذرد 

گرناملایمی به تو روی آورد بساز 

دل رامساز رنجه این نیربگذرد

دلم تنگ میشودگاهی برای 1دوستت دارم ساده 2فنجان قهوه داغ3روزتعطیل درزمستان 4خنده بلند و5انگشت دوست داشتنی که بین انگشتانم جابگیرد

عزیزم کاملا درکت میکنم منم خسته ام،خسته ام از اینکه مدام می‌شنوم که گذر زمان همه چیو حل میکنه.... دیگه کشش ندارم دوست دارم بمیرم هیچ چیزی دیگه خوشحالم نمیکنه دیگه گریه شده همدم تنهایی هام... دیگه بریدم ولی چی میشه کرد به جز صبر؟ دیگه چقد آدم از خدا کمک بخواد؟ مشکل خیلی بزرگی تو زندگیم دارم که دیوونم کرده نمیدونم چیکار کنم همه ی در ها به روم بسته شده خسته شدم از این همه معادله لاینهل

خدایا؟؟ میشه معجزتو تو زندگی منم نشون بدی؟؟خدايا هنوز خیلی بچه ام واسه کشیدن این همه مشکل....خدایا به خودت قسم دیگه خسته ام... از این بلاتکلیفی خیلی خسته ام... دیگه بریدم! هیچ کس نیست که بتونه کمکم کنه جز خودت.... خدایا فقط تو میتونی غیر ممکنِ زندگی منو ممکن کنی... فقط تو...عزیزان میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین؟ 🙏🙏
8

من الان خودم تو ی شرایط خیلی سختی قراردارم عزیزم...سه ساله ک تو یه چاردیواری تو ی اتاق دارم زندگی میکنم...تواین س سال شاید روی هم رفته 10بار بیرونو دیدم..یک چارم موهام سفید شد‌‌..تو این مدت شکست عشقی خییییلی سنگینو هم پشت سر گذاشتم..الان خداروشکر ازدواج کردم...ازهمسرم راضیم ولی اون شرایط سخته هنوز هست ...دارم دق میکنم...هفته پیش خیلی داغون بودم تا حدی ک اصلا ن حرف میزدم ن غذا میخوردم...فکر خودکشی ب سرم زد...همسرم باهام حرف زد سعی کرد بهم روحیه بده..اخرشم گف میبرمت روانشناس و...

584
چقدر سخته این زندگی غصه منو پیر میکنه اخرش

منو پیر کرده.... تو سن 18 سالگی جز غصه خوردن هیچ کار دیگه ای ندارم دلم میخواد دیگه زندگی نکنم چشامو ببینم برای یه مدت یه سال دوسال بخوابم بلندشم ببینم همه چی درست شده یا بلند شم ببینم هنوز بچه ام اون موقع هایی که میرفتیم تو کوچه بازی میکردیم دلم برای اون روزایی که غصه نداشتم تنگ شده 

خدایا؟؟ میشه معجزتو تو زندگی منم نشون بدی؟؟خدايا هنوز خیلی بچه ام واسه کشیدن این همه مشکل....خدایا به خودت قسم دیگه خسته ام... از این بلاتکلیفی خیلی خسته ام... دیگه بریدم! هیچ کس نیست که بتونه کمکم کنه جز خودت.... خدایا فقط تو میتونی غیر ممکنِ زندگی منو ممکن کنی... فقط تو...عزیزان میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین؟ 🙏🙏

من دو سال و نیم هست ازدواج کردم چشمام باز نمیشه همش مریضی بارداری هام ک ۲ تاش ماموفق اون از زایمانم ک پسرم از دست دآدم بعدی هم ک سقط شد بین بارداری هام ک انتظار دهنمم باز میکنم میگن خدا بدتر سرت میاره روزای خوب تو هم میرسه خدا دوباره جاش سبز میکنه ولی کوووو چزا بعد پسرم باز سقط مگه من چقدر توان دارم چقدر برم تو زایشگاه و اونقدر تخقیر کنند و دل بشکونن دست خالی بیام مشکلات تمام جونم گرفته هی خودمون دلداری میدم باز ...  

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هم رفتی مامان درد داداش آرسام کم بود تو هم اضاف شدی چرا وقتی امیدوار میشم میرید ؟ چرا ؟اون از آرسام ک نزدیک دنیا اومدنش رفت اینم از تو کوچولو مامان نمیدونم دختر بودی یا پسر ولی دوتاتون به خدا میسپارم عشق های مامان  
منو پیر کرده.... تو سن 18 سالگی جز غصه خوردن هیچ کار دیگه ای ندارم دلم میخواد دیگه زندگی نکنم چشامو ...

من شرایط خیلی سختی داشتم و دارم اون از بچگیم که اصلا محبت از بابام نبود همیشه تو خونمون دعوا بود چون دختر بودیم

بعدشم بابام رفت زن گرفت که غصه مادرم منو داغون کرد 

بعدم به زور عروسم کرد بابام داد به پسر خواهرش

شوهرم خوبه خداروشکر اما حالا باز بهم بچه نمیده...

1151