2737
2734
عنوان

سه سالگی سختترین سن بچه ها

2209 بازدید | 17 پست

کیا موافقن؟البته من سنای دیگرو تجربه نکردم فقط الان میبینم چقدر تا دوسالگی راحت بودم یه پسر اقا وحرف گوش کن و اروم،الانم پسره خوبیه ولی به نسبت قبل کمتر حرف گوش میکنه ومثل قبل اروم نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نه عزیزم. 9 تا 11 سال 😩😩😩

البته در گروه سنی خردسال 3 سالگی سن لجبازی هست. 

از 5 تا 9 سالگی تقریبا راحته دوران کومون بهش می گن 

ولی از 9 سالگی رسما روی اعصابن 😵

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂

دختر منم دو ماه دیگه میشه سه سالش  گاهی وقتها خوبه گاهی نه بهونه میگیره ولی از نوزادیش که خیلی بهتره  اون موقع ها همش باید بغل بود  تا ساکت باشه😊

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
دختر من سه و نیم هست. خیلی بداخلاق شده. غرغر میکنه. جیغ میزنه و... 

قبلا اینطوری نبود؟پسره من چون از اول حتی نوزادیش هم اذیتم نکرد الان خیلی به چشمم میاد اذیتاش،همش میگم کاش دوباره مثل قبل بشه

قبلا اینطوری نبود؟پسره من چون از اول حتی نوزادیش هم اذیتم نکرد الان خیلی به چشمم میاد اذیتاش،همش میگ ...

نه این طوری نبود. من خیلی رو تربیتش حساسم و.بهش توجه میکنم و کارای روان شناسی هم میکنم اما فایده نداره. جیغ میزنه غذا نمی خوره غرغر و... تازه دکترم بردم چکاپم داد چیزیش نبود 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2706