2733
2734
عنوان

بیاین راهنماییم کنید در مورد آیندم...

| مشاهده متن کامل بحث + 213 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای تو منی یا من توام منم عاشق میکاپم به زبانم علاقه دارم.ولی اعتماد به نفس صفر.کنکور علوم تربیتی ثب ...

معلمیم خوبه من تنها نگرانیم جایگاه اجتماعیه چون خانوادم مامان بابام اینا خیلی تو کار درس ومدرکن

دردیعنی توخاک خودت غریب دیاری....
2731
اگر براتون جایگاه اجتماعی تون هم مهم  ؛ مترجمی

یعنی بنظرتون مترجمی از آرایشگری بهتره؟خودم مامانم میگه بخون تا دکترا بعد استاد شو توی دانشگاه ولی میترسم بخونمو آخرش هیچی نشم

یعنی بنظرتون مترجمی از آرایشگری بهتره؟خودم مامانم میگه بخون تا دکترا بعد استاد شو توی دانشگاه ولی می ...

زبان انگلیسی خیلی زیادشده بنظرم اگه هدف اصلیت ترجمه اس زبان روسی یا فرانسه بخون

ولی خب هرجورحساب میکنن سمت آرایشگری بری درآمدت بیشتره🤣

یعنی بنظرتون مترجمی از آرایشگری بهتره؟خودم مامانم میگه بخون تا دکترا بعد استاد شو توی دانشگاه ولی می ...

راستش علاقه ست .... من درس خوندن رو ترجیح میدم

محیط آکادمیک و آشنایی با اساتید  رو ترجیح میدم

ولی شاید شما اولویت تون  چیز دیگه ای باشه ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
درستون بخون در کنارشم اونو یاد بگیر .

اگه شما بودین چیکار میکردین من الان پیام نورم سال دوممه بعد اگه جای من بودین میخوندین تا دکتری اونم اگه به سختی قبول بشی یه شهر دیگه بخونی که استاد دانشگاه بشی یا تا لیسانس میخوندی بعدش میکاپ آرتیستی رو حرفه ای ادامه میدادی با یه درآمد خوب؟؟

2738
زبان انگلیسی خیلی زیادشده بنظرم اگه هدف اصلیت ترجمه اس زبان روسی یا فرانسه بخون ولی خب هرجورحساب می ...

منم بدبختی اینه زبان انگلیسیم خیلی زیاده توی رشته من که از الان که دانشجوان توی کانون زبانای مسخره با۴۰۰.۵۰۰دارن درس میدن به بچه ها اگرم بخام توی زبان ادامه بدم با هدف استاد دانشگاهی باید بخونم که به سختی از پیام نور فوق قبول شم دانشگاه ملی بعدش برم شیراز واسه دکتری تا استاد شم ولی راه دیگه م اینه از الان که سال دومم همراهش یادگیری میکاپو شروع کنم لیسانسمم بگیرم بعدش برم حرفه ای شم سالن بزنم

منم بدبختی اینه زبان انگلیسیم خیلی زیاده توی رشته من که از الان که دانشجوان توی کانون زبانای مسخره ب ...

این بهترین راهه هم لیسانستو داری هم یه حرفه عالی یادمیگیری موفق باشی💜

اگه شما بودین چیکار میکردین من الان پیام نورم سال دوممه بعد اگه جای من بودین میخوندین تا دکتری اونم ...

من که اطلاعی از کار و درامد زایی این رشته شما ندارم.ولی اگه برام آینده داشته باشه و بدونم میتونم یه درامدی داشته باشم چرا که نه.

میکاپ هم خوبه.مخصوصا تو شهرای بزرگ که بیشتر دنبال این چیزان.

اول باید بپرسی ببینی کلاسای میکاپ چجوریاس.شما که میگی همسرتون با خرجش هم مشکلی نداره.ولی اگه کارت بگیره عالیه.

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه