2703
2553
عنوان

کی مردای این سایت و انقدر پررو کرده!

| مشاهده متن کامل بحث + 1482 بازدید | 153 پست
ن خواهرم اينجوري هم نيست

ی بلانسبت ب تعداد کمی ک شخصیت دارن گفتم

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبیش اینه همین خانومای طرفدار داداشیا تو تاپیکای دیگه استارتر خانوم رو به سیخ میکشن که چرا یه لاخ از موت پیدا بوده و فلان...

ولی دل و قلوه دادن با داداشیا شرعا حلاله😉

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
2720
😂😂😂😂😂😂

جدی گفتم ها😂

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
جالبیش اینه همین خانومای طرفدار داداشیا تو تاپیکای دیگه استارتر خانوم رو به سیخ میکشن که چرا یه لاخ ...

انقدر حسادت نکن 😂

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....
بسکه خر شانسن، یه جاری هم ندارن که گاهی حالشونو بگیره!!!

😂😂😂😂😂😂

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
2714

مورد داشتیم اون پشت مشتا با مردا البته به چشم برادری که عاخاییشونم خبر داره هماهنگ میکنن تا حرفای دلشونو طرف بزنه 

😆😆😆😆😆😆

انگشت مکن رنجه به در کوفتن کَس. تا کَس نکند رنجه به در کوفتنت مشت .

می دونی چرا

این جور زن ها شوهراشون اجازه نصب برنامه های دیگه رو بهشون نداده چون خوب می دونند چکاره می کنند

اونجا

حالا با تیکر بارداری میاد سایت دل و قلوه دادن به مردا و درخواست عکس داداشی داداشی :)

اون شوهرش هم که بنده خدا نمیدونه فکر می کنه سایت بارداری :)) از همه جا بی خبر

دگه وقتی این جور زن ها طرفداری می کنند از اقایون به خودشون اجازه هر بی ادبی رو می دند به کاربرا

یه ضرب المثل هست ک میگه داداش داداش...😐 من متنفرم از این خواهرو برادربازیای مجازی هیچ رابطه ای م ...

دقیقا 😂 الکی الکی همه چیز جدی میشه

انگشت مکن رنجه به در کوفتن کَس. تا کَس نکند رنجه به در کوفتنت مشت .
تا اینا هستن که مرد رو پرو کنن که اتفاقا زیادن تو سایت!!مارو چه باک از مردای عضو نی نی سایت(که البته ...

والا خوبه نصف زنای اینجا مشکلاتشون از مرد جماعت نشات گرفته بعد میان سنگشونو ب سینه میزنن

اها یعنی من مردا رو.پر رو.کردم

نمیدونم، گفتن کسایی که تاپیک میزنن میگن مردا عکس بذارن😐

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2706