2726
عنوان

چی کار کنم؟ برم یا نه؟

313 بازدید | 17 پست

سلام.دوستان من الان به جایی برای تدریس زبان زنگ زدم.

گفتن فردا بیا مصاحبه...

از طرفی خودم از شنبه تا 3شنبه دانشگاهم

شنبه و یک شنبه نصف روز یونی ام.

چی کار کنم؟ میصرفه؟ کسی بوده شرایطش مثل من باشه؟ مجردم هستم

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      

برید صحبت کنید و شرایط تون رو بگید 

ب هر حال سابقه کاری خوبی میشه براتون

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما ك مجردي چرا انقدر سرتو شلوغ كردي

خسته میشم همش یونی برم.

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
حقوقشون خیلی کمه ها. بهت گفتن؟ 

اونو ک میدونم حقوقشون کمه.

ولی چ کنم.خستم همش میرم یونی و میام.خیلی تکراری شده برام روزا

به خودت الکی فشار نیار با یه دست نمشه دوتا هندونه برداشت تجربه شو دارم آخرشم مجبور شدم یکیشو ول کنم مگر اینکه با  استادات و محل کار قبلش مطرح کنی که فایده نداره قبول نمیکنند

تحصیلات دانشگاهییت زبانه؟ یا بیرون زبان خوندی؟

دانشجو حقوقم

اموزشگاه زبان میرم سطحم آپراینترمدیته

با اين سطح ميخاي تدريس كني؟ 

اره برای کودکان

نه تهرانم

2706