2726
عنوان

تونر های بادی شاپ

8251 بازدید | 17 پست

هBODY SHOP TONER

هthebodyshop

🔆تونر پاک‌سازی‌کننده عصاره درخت چای - ضد براقی🔆 .

تونر درخت چای حاوی روغن مؤثر درخت چای، پوست را پاک‌سازی کرده و در یک مرحله پوست را یک‌دست می‌کند. تونر درخت چای را بعد از شستشوی صورت استفاده کنین تا هر نوع ناخالصی و ذرات باقی مانده روی پوست را که می‌توانند باعث بسته‌شدن منافذ پوست شوند، برطرف کند. این تونر حاوی پودر ضد براقی پوست بوده، ظاهر منافذ پوست را کاهش می‌دهد و پوست شما را تمیز، یک‌دست، با‌طراوت و در حد محسوس شفاف می‌کند. تونر درخت چای احیابخش پوست صورت حاوی روغن پاک‌سازی‌کننده درخت چای از کوه‌پایه‌های کنیا،

هر نوع ناخالصی و ذرات باقی مانده روی پوست را برطرف کرده، براقی حاصل از چربی پوست را کاهش داده، پوست را شفاف می‌کند و منافذ پوست را کاهش می‌دهد.

نحوه مصرف ⬅️تونر را با پنبه روی صورت پس از شستشو بمالید. برای درمان پوست لک‌دار، این تونر را با دیگر محصولات طبقه‌بندی درخت چای مصرف کنین.

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

تونر برگ گل رز و الوورا بادی شاپ

این تونر شامل برگ واقعی گل رز و الوورای مکزیکی میباشد .

بدون الکل .

حالت ژله ای این محصول بلافاصله  پوست را نرم و مرطوب میکند.

و مثل خیلی از تونرها پوست رو خشک نمیکند  .

بوی خوبی دارد و  به خوبی باقیمانده های ارایش رو پاک میکنه و ph پوست رو به حالت اول برمیگرداند.

بدون هیچ حس خشکی درواقع پوست را رطوبت رسانی میکند .

مناسب همه پوستها خصوصا خشک و نرمال

۲۵۰ میل

کاملا طبیعی

سلام خوبین ،من یه فروشگاه لوازم آرایشی و عطر دارم💄💄 .کیلینیک هدی لانکوم ویکتوریا هرچی بخاید 🌺🌺تازه اومدم تو سایت یه نگاه به تاپیکهام بندازین😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تونر جنسینگ بادی شاپ.

تونر آخرین مرحله پاک سازی پوست می باشد و باقیمانده آرایش را از منافذ پوست پاک می کند

تونر شفاف كننده ي بادي شاپ اين تونر حاوي عصاره جنسينگ و برنج هست

پاک کننده منافذپوست و آلودگیها

خواص این تونر :

روشن کننده و از بین برنده لک

تنظیم PH پوست

پاک کنندگی

مناسب برای انواع پوست

کاملا طبیعی.

بدون پارابن و الکل

قبل از استفاده تکان دهید.

رThe Body Shop Vitamin E Toner

تونر ویتامین ای بادی شاپ فاقد الکل است، باعث تازه شدن پوست، آبرسانی، محافظت کننده پوست با ویتامین E و حاوی عصاره گندم برای مرطوب کنندگی است.

✅آلودگی های پوست را تمیز و پاک کرده  و پوست را تغذیه و تقویت میکند.

✅ باعث افزایش جذب سرمهای پوستی میشود.

✅حاوی ویتامین E و روغن سویا برزیلی

✅ آبرسان و طراوت بخش

✅مناسب انواع پوست بخصوص پوست خشک

✅بدون تست بر روی حیوانات

تونر برگ گل رز و الوورا بادی شاپ این تونر شامل برگ واقعی گل رز و الوورای مکزیکی میباشد . بدون ا ...

قیمت این محصول ۲۲۰هزار تومان +هزینه باربری 

رThe Body Shop Vitamin E Toner تونر ویتامین ای بادی شاپ فاقد الکل است، باعث تازه شدن پوست، آبرسا ...

قیمت این محصول ۲۹۵+هزینه حمل و نقل

توضیح این محصول در کامنت اول آمده 

قیمت با حجم ۶۰میلی 

فقط ۹۰هزار تومان +هزینه باربری

روغن پاکسازی کننده تی تری با عصاره درخت چای   Tea 🍵 Tree 🌳 Oil

این محصول تولید شده از روغن درخت چای که

به خاطر خواص ضدمیکروبی و تسکین دهندگی خود بسیار معروف است.

این روغن چربی پوست را کاهش می دهد و پوست را پاکسازی می کند و به کاهش جوشها  و لکهای پوست کمک می کند.

این روغن مخصوص پوستهای چرب و پوستهای ملتهب و دارای جوش می باشد و طی یک دوره مصرف جوشها را خشک کرده و از بین برده بدون اینکه اثری از جوش یا لک باقی بگذارد.

دوستای گل، این عکس از محصولات بادی شاپ هست .

۲ سایز ۱۰ میل و ۲۰ میل داره.

روغن پاکسازی کننده تی تری با عصاره درخت چای   Tea 🍵 Tree 🌳 Oil این محصول تولید شده از روغ ...

قیمت این محصول با حجم ۲۰میلی 

۲۶۵هزار تومان +هزینه بار بری 

حجم ۱۰میلی

۱۶۵هزارتومان+هزینه باربری 

2706