2737
2734

🔺دعائی که ردخورنداره ودست خالیت نمیزاره،،🔺

اللهم ياسامع الصوت وياسابق الفوت وياكاسي العظام لحما بعد الموت ويامن اجاب نوح حين ناداه وكشف الضر عن ايوب في بلواه وسمع يعقوب في شكواه  ورد إلية يوسف وأخاه وبرحمته ارتد بصيرا واعاد النور الى عيناه وليس بعزيز عليك وليس بعسير عليك ان ترزقني

(حاجتتوبگو) 👉🏻

سبحانك لااله الا انت ياذا الجلال والاكرام يارب يارب يارب يامن نجيت محمد صلى الله عليه واله وسلم حين نسجت على الغار خيوط العنكبوت  وأمنت يونس في بطن الحوت وحفظت موسى في اليم والتابوت ليس بعسير عليك ان ترزقني

(حاجتتوبگو)👉🏻

سبحانك لااله الا انت ياذا الجلال والاكرام يارب يارب يارب ياخالق السماوات والارض والليل والنهار والشمس والقمر والنجوم والكواكب والشجر والدواب والماء والتراب وكل شئ وعلمت الانسان مالم يعلم ورفعت السماوات بغير عمد نراه ليس بعسير عليك وليس بعزيز عليك ان ترزقني

(حاجتتو بگو )👉🏻

سبحانك لااله الا انت ياذا الجلال والاكرام يارب يارب يارب اللهم اني عبدك الذليل الفقير المسكين سجدت لوجهك العظيم ابتهالا وتضرعا ورجاء وضعفي وعجزي وقلة حيلتي وهواني على الناس ويقينا واعترافا وتصديقا بأنك انت الله وحدك لا شريك لك لك الملك ولك الحمد بيدك الخير كله وانت على كل شئ قدير اللهم اني اسئلك بأنك انت الله الاحد الصمد الذي لم يلد ولم يولد ولم يكن له كفوا احد ولم يتخذ صاحبة ولا ولد واسألك اللهم باسمك الاعظم الذي اذا سئلت به اعطيت وأذا دعيت به اجبت واذا استرحمت به رحمت واذا استفرجت به فرجت ياارحم الراحمين يامالك يوم الدين اياك نعبد واياك نستعين ارزقني

(حاجتتوبگو)👉🏻

سبحانك لااله الا انت ياذا الجلال والاكرام اللهم ياذا العزة والجبروت يامالك الملك والملكوت اسالك اللهم بكل اسم هو لك سميت به نفسك او استاثرت به في علم الغيب عندك او علمته احد من خلقك ان ترزقني

(حاجتتوبگو)👉🏻

سبحانك لااله الا انت ياذا الجلال والاكرام يارب يارب يارب يامالك الملك يامالك الملك يامن تؤتي الملك من تشاء وتنزع الملك ممن تشاء وتعز من تشاء بغير حساب ليس بعسير عليك وليس بعزيز عليك ان (حاجتتوبگو) 👉🏻

سبحانك لااله الا انت ياذا الجلال اللهم انك قلت وقولك الحق ادعوني استجب لكم اللهم انا دعوناك كما امرتنا فاستجب لنا كما وعدتنا يااكرم من سئل وياأجود من اعطى وحسبنا الله ونعم الوكيل ،،

حالا 3بارسوره ی حمد👉🏻

رو بخون به نیت برآورده شدن حاجتت

* * خداوندا بشارت بده به کسی که این دعا رو پخش میکنه به رسیدن به حاجتش وشادیه دلش، طوری که اشک شوق ازچشمانش سرازیر بشه

منو تودعاهاتون فراموش نکنین

خواهشمندم این دعا رو پخش کنین تابه دست همه ی مومنان برسه

ان شاءالله خداوند حاجاتتونو برآورده کنه وحسناتتونو اجربده

🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍

چله ی زیارت عاشورا به روش حق شناس و بگیر اگه باردار نشدی هر چی خواستی بگو

برای سلامتی اقا امام زمان یک صلوات بفرستید لطفا فراموش نکنید با هر گناهی که از ما سر میزنه دل اقای مهربونمون میشکنه برای تعجیل در ظهور لطفا از خودسازی خودمون شروع کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم به نیت بارداریتون برای شهید ابراهیم هادی و شهید حاج سعید سامانلو خیرات پخش کن بین فقرا 

و یا صلوات وسوره یاسین هرچندتا که درتوانته هدیه کن بهشون وازشون بخواه برات دعای خیر کنن به تاپیکم سربزن خیلی ها مادر شدن با توسل بشهدا لینکسو میذارم کامنتهای حاجت روایی هست 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2728

سلام دوستان امیدوارم حال همه شما خوب باشه.در روزهای آخر دیدو بازدید هستیم و امیدوارم که روزهای شاد و خرمی رو در کنار خانواده ها و اقوام گذرانده باشید و همچنین این روزها تمام مسافرین هم دارند به منازلهای خودشون برمیگردند.

امروز تصمیم گرفتم برای شما عزیزان یه ختم دعای ناد علی مغربی رو با تمام جزئیات و اداب براتون قرار بدم

این دعا که اثر قوی و عجیبی میگذاره باعث شده که خیلی از دوستان و کسانی که مشکلات حادی دارند به این دعا متوسل شوند.

و من هم تصمیم گرفتم در همین پست براتون قرار بدم و تمام جزئیات رو توضیح بدم تا دوستان اگه سوال و مشکلی دارند رفع شود.

اول اینکه دعای ناد علی مغربی برای تمامی حاجات هست و همه دردمندان و حاجتمندان میتوانند این دعا را بخوانند

طریقه ختم نادعلی مغربی:

اگر حاجت مهمی دارید باید این دعا را به تعداد هفت بار بخوانید و هر بار که خواندید حاجت خود را از خدا بخواهید

اگر میخواین پیس شخصی بردی که از او حاجت میخواین مثلا برای استخدامی  برای مصاحبه و یا برای گرفتن وام و یا در ادارجات نزد رئیس یا شخصی میخواید برید و به شما جواب رد ندهند و در عوض عاشق شما شوند و کاراتون رو انجام دهند باید سه روز مانده که نزد شخص برید روزی سه بار  بخونید وهر بار که میخونید به خودتون فوت کنیدو هر بار هم که میخونید حاجت خود را بخواین

اگر کسانی که فرزند ندارند و دوست دارند صاحب فرزند بشن  باید به مدت چهل شب و هر شب قبل از خواب یک بار این دعا را بخوانید و بعد از خواندن به خود و همسر خود فوت کنید و حاجت خود را از خدا بخواهید

اگر هم میخواهید شخصی رو به تسخیر خودتون در بیارید باید از اولین شب جمعه ماه قمری و دومین شب جمعه ماه قمری و سومین شب جمعه ماه قمری یعنی سه شب جمعه که هر شبش را باید ۱۴ بار این دعا را بخوانی به اسم شخص مورد نظر و بعد از اینکه چهار ده مرتبه خوندید صد بار هم صلوات بفرستید. البته  که به تسخیر شما در میاید و هرچه بگویید از سخن وصلاح تو بدر نرود

اگر میخواهی صاحب ثروت و مال و منال شوید از روز اول ماه قمری به مدت ۲۱ روز صبح بعد از نماز صبح  ابتدا دو رکعت نماز به نیت افزایش مال و ثروت بخوان و بعد یک بار دعای ناد علی مغربی را بخوانید.

اگر قرض زیاد دارید باید طبق بالا تا ۲۱ روز همین عمل را انجام دهید

اگر زنی دیر زاید پنج نوبت بر آب بخواند و بخورد آن زن دهد که زود زاید

اگر کسی این دعا را با خود دارد از شر جمیع حیوانات وجن و انس محفوظ باشد

چند نکته:

سعی کنید وقتی دعای ناد علی مغربی رو میخونید حتما حتما یه عنبر خوش بو روشن کنید که خیلی تاثیر گذاره

و قبل از خوندن هم وضو بگیرید

ذکات این عمل:

تا سه روز روزی ۱۳۱ بار صلوات بفرستید

و تا سه روز روزی دو رکعت نماز برای حضرت علی (ع) بخوانید

به ازای هر بار که میخوانید باید مبلغ ۵۰۰ تومان کنار بگذارید و سر اخر تمام مبالغ جمع شده را بیرون صدقه دهید.

اگر برای ۲۱ روز یا چهل روزه میخوانید باید قبل از خواندن هم یک مرغ سفید بکشید و صدقه دهید.

دعای ناد علی مغربی:

یا اِلهی وَ صَمَدی مِن عِندَکَ مَدَدی وَ عَلَیکَ مُعتَمَدی بِحَقِّ ایّاکَ نَعبُدُ وَ ایّاکَ نَستَعین

بِحَقّ مُحَمَد العَرَبی یا کَریم تَکُن مِنّی یا کَرمَ والکَرمِ فی کَرم ِکَرَمِکَ یا کَریم

نادِ عَلیّاً مَظهَرَ العَجائب یا جَلیلُ وَ الجَلالِ فی جَلالِکَ یا کَریم اَجِب یا جَبرائیل

سَمیعاً مُطیعاً بِحَقِّ هذِهِ الاَسماءِ الاعظَمَ الاَکرَم اَن تَقضی لَنا حاجاتُنا

کُلِّها هاء هاء هاء هو هو هو قُل هُوالله اَحَد بِحَقِّ عَونَاً لَکَ فی النَّوائب اِنَّما

اَمرَهُ اذا اَرادَ شَیئاً اَن یَقولَ لَهُ کُن فَیَکون یا قاهِرًا یا ذَالبَطشِ الشَّدید

یا قاهِروا اَجِب یا عَزرائیل سَمیعَاً مُطیعَاً بِحَقِّ هذِه ِالاَسماءَ

الاَعظَمَ الاَعظَمَ الاَکرَم اَن تَقضی لَنا حاجاتُنا کُلِّها هاء هاء هاء هو هو هو

بِعِزَّتهِ وَالعِزِّ فی عِزِّ عِزِّکَ یا عَزیز یا سَلامُ قَولاً مِن رَبِّ رَّحیم اَجِب یا سَمسائیل بِحَقِّ

هذِهِ الاَسماءِ الاَعظَمَ الاَعظَمَ الاَعظَمَ الاَکرَم اَن تَقضی لَنا حاجاتُنا کُلِّها

هاء هاء هاء هو هو هو کُلِّ هَمٍّ وَ غَمٍّ سَیَنجَلی لا اِلهَ الّا اَنتَ سُبحانَکَ

اِنّی کُنتُ مِن َالظّالِمین یا مَن هُوَ فاطِرُالسّمواتِ وَالاَرضِ اَجِب یا هَمرائیل

سَمیعاً مُطیعاً بِحَقِّ هذِه ِالاَسماءِ الاَعظَمَ الاَکرَم اَن تَقضی لَنا حاجاتُنا کُلِّها

هاء هاء هاء هو هو هو بِحَقِّ یاسین وَالقرانِ الحَکیم یا عَظیمِ بِعَظَمَتَهِ فی عَظیمِ

عَظَمَتِکَ یا عَظیمِ بِعَظَمَتَه ِفی عَظیمِ عَظَمَتِکَ یا عَظیم بِنِبُوَّتِکَ یا مُحَمَّدٍ بِوِلایَتِکَ

یا عَلی یا عَلی اَدرِکنی اَیُّهَالمُرتَضی یا وَلیَّ الله یا قاهِرَالعَدُو ِّیا والیَ الوَلیِّ یا

مَظهَرِالعَجائِب یامُرتَضی عَلی بِحَقِّ هذِه ِالاَسماءِ الاَعظَمَ الاَعظَمَ

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍
🔺دعائی که ردخورنداره ودست خالیت نمیزاره،،🔺 اللهم ياسامع الصوت وياسابق الفوت وياكاسي العظام لحم ...

واي خدايا يعني ميشه؟

ديروز كه پريود شدم انقدر غصم گرفت فشارم اومد رو ٧ رفتم زير سرم

خدايا من طاقت ندارممم

برای سالم بودن تو دلیم میشه صلوات بفرستید لطفا 🤱🏻
واي خدايا يعني ميشه؟ ديروز كه پريود شدم انقدر غصم گرفت فشارم اومد رو ٧ رفتم زير سرم خدايا من طاقت ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2239203/از-شهدا-حاجت-گرفتم

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2738
سلام عزیزم  من فقط تجربه خودم رو میگم  لطفا حمله نکنید ، ختم و نذر رو ولش  دنبال راه ...

سلام

كيست دارم

از نوع بدش

اونم دوتا

عمل خوب نيست برام

فعلا تو اقدامم

ولي من اصلا طاقت ندارم

سلام كيست دارم از نوع بدش اونم دوتا عمل خوب نيست برام فعلا تو اقدامم ولي من اصلا طاقت ندارم

چرا گلم طاقت نداری  اینقدر به خودت تلقین نکن آروم باش و از زندگیت لذت ببر  به زودی که بچه بیاد و هزارو یک مشکل با خودت میگی چرا اینقدر عجله داشتم 

چرا گلم طاقت نداری  اینقدر به خودت تلقین نکن آروم باش و از زندگیت لذت ببر  به زودی که بچه ...

ميدونم اما مشكلاتي كه ميبينم مردم دارن براي بچه دار شدن حالمو بد ميكنه 

ميدونم اما مشكلاتي كه ميبينم مردم دارن براي بچه دار شدن حالمو بد ميكنه 

مردم  رو ولش کن  خواهر منم اینقدر عجله داشت بیطاقت بود  یه سال نشده بود رفت  آی یو آی و آی وی اف کرد  کلی هزینه جسمی و روحی و مالی  نشد که نشد یعنی دو بار شد و سقط شد  آخرش فهمید که باید صبوری کرد  ولش کرد چند ماه بعد خودش بار دار شد و یه دختر خوشگل به دنیا آورد

2706