2733
2734

چشده

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هرچقد باهاش صحبت میکنم یمدت خوبه دوباره مخفیانه میخوره

رو اخلاق و رفتارش تاثیر بدی گذاشته؟

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738

اگه انقدر علاقه داره که می بینه شما گیر میدی یواشکی میخوره، گیر دادن زیادی هم باعث اختلافات جدید میشه. به نظر من ولش کن، ولی هر از گاهی اظهار کن که ناراحتی از این موضوع

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اگه انقدر علاقه داره که می بینه شما گیر میدی یواشکی میخوره، گیر دادن زیادی هم باعث اختلافات جدید میش ...

بله شما درست میفرمایید 

اعتیاد میاره من بیشتر از این میترسم شما همسرتون بخوره ناراحت نگیشید چجور برخورد میکنید

به نظر شما با شوهرم چه رفتاری کنم جدیدا از این دلسترا میخوره که برایه سفارت تولید میشه

خب دیگ باید باهاش حرف بزنی منطقی.البته اگه شوهرت انتقادپذیر باشه زیاد سخت نگیرچون بدتر میکنه لج میکنه

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من
بله شما درست میفرمایید  اعتیاد میاره من بیشتر از این میترسم شما همسرتون بخوره ناراحت نگیشید چج ...

ما کلاً تو خانواده خودم و همسرم تو مهمونیا میخورن، شاید دو سه ماهی یه بار. من مثل شما حساس نیستم

2706