2733
2734

روزی ی پیاله لوبیا سبز پخته

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گرميجات بخور حسابي  بعدشم سرديجات

مگه حال کنجد خوب نیست؟ صدای قلبش رو شنیدی؟

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2728

لیست غذاهای بعد انتقال

مویز روزی 12عدد🧡فالوده یه پیاله کوچولو 🧡صبحانه فرنی با ارد برنج طرز تهیه اردر برنج با شیر مخلوط کرده مثلا 3قاشق ارد یه لیوان شیر با یه قاشق شکر هم میزنیم رو گاز تا غلیظ شه میتونید،اخر چند تا بادومم بهش اضافه کنید 🧡ماکارانی🧡مربا به 🧡کمپوت سیب❤️کمپوت گلابی❤️لوبیا پلو همرا با پای مرغ وگوشت❤️اب انار روزی 1لیوان❤️جوانه گندم همراه باماست روزی یکه قاشق چای خوری❤️دوستان سعی کنید موقع خوردن غذا ها یک قاشق روغ زیتون اضافه کنید ❤️شیر ونشاسته طرزتهیه 1لیوان شیر را همرا 3قاشق نشاسته همزده روشعله گذاشته دراخر دوقاشق شکر اضافه کرده ونوش جان❤️ماهیچه همرا برنج❤️بخاطر یبوست کاهو وسبزی ریحان وزیتون مصرف شرد❤️استانبلوی با سیب زمینی وپای مرغ پخته شود❤️قیمه با پای مرغ پخته شود البته لپه 1روز قبل خیس بخورد داخل یخچال❤️کوکوسیب زمینی❤️نرگسی لوبیا سبز طرزتهیه لوبیاها راخورده کرده همراه پیاز سرخ کرده اب اضافه کرده تا بپزد بهتره در اب 3عدد پای مرغ انداخته شود وزمانی که اب لوبیا خشک شد در ارید ودراخر چند عدد تخم مرغ شکسته داخل لوبیا ها نوش جان❤️انتقالیا زردچوبه نخورید ضرر داره❤️سوپ قلم مصرف شود❤️شیر سویا ❤️مرغ به صورت جوجه بدون زعفران❤️روزی 10تا بادام❤️کمپوت خانگی هودتون درست کنید داخل ابش نشاسته کمی اب بریزید نوش جان❤️ویتامین دی 3وای 2ماه قبل انتقال فراموش نشه❤️خورشت لوبیا سبز طرز تهیه لوبیا ها راکمی بزرگتر خورد کرده با پیاز یا گوشت یا مرغ تفت داده رب وکمی نمک اضافه کرده 4تا پای مرغ داخلش انداخته تا پخته شود همراه برنج نوش جان❤️سعی کنید خیلی سردی نخورید چون دل پیچه میگیرید اگر دل درد داشتید یا دچار لکه بینی شدید شیر با نبات بجوشونیی عالیه❤️کمپوت مغازه کیک اینا مصرف نشه فقط خانگی چون اسید سیتریک داره هرچی اسید سیتریک داره نخورید بعد انتقال خودتون کیک بپزید برا خودتون❤️شربت تخم شربتی برا یبوست عالیه❤️سوپ پوره سیب زمینی❤️حتما روزی یک قاشق روغن زیتون بخورید❤️روزی 4تا انجیر در اب خیس کرده ومیل کنید❤️ابگوشت بدون نخود ولوبیا جای نخود لوبیا 3تا پای مرغ همرا با 3تا سیب زمینی گوشت بریزید❤️کته همرا کباب با سیب زمینی طرز تهیه اول گوشت با پیاز ورز داده بعد کف مایتا به بچینید بعد سیب زمینی حلفه کنید بزارید روش 2لیوان اب رب نمک 4تا پای مرغ زیرشو کم کنید نصف شد ابش وغلیظ شد نوش جان❤️سمنو❤️اناناس روزی یک ورق ❤️جگر کله پاچه دل قلوه هویج وقارچ به هیچ عنوان مصرف نشود❤️همرا غذاتون سالاد کاهو بخورید❤️ابغوره زرشک زعفران دارچین ممنوع❤️سعی کنید پنیر نخورید صبحانه جاش مربا به با مربای سیب یا مربا گلابی مصرف کنید❤️خوراک طرز تهیه پیاز با مرغ تف داده بعد سیب زمینی نگینی خورد شده اضافه کرده بعد لوبیا سبز را بعد رب ونمک و5تا پای مرغ اب میریزید سر مواد تا پخته شود ❤️دوستان دقت کنید هرجا لیست گفتم لوبیا منظورم لوبیا سبزه فقط❤️به هیچ عنوان باقالی تن ماهی وشوید مصرف نکنید❤️اب انار بسیار مفید است❤️خواندن سوره حجرات توصیه. میشود از ایه 1تا 18

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍

اقدامات قبل از انتفال جنین

ورزش های که گردش خونو بالا میبره مثل پیاده روی تند زومبا. اربیک باید، خونرسانی به رحم بالا باشه❤️از دوماه قبل انتقال روغن سیاهدانه له شکم لمالید ❤️هرشب یک قاشق سیاهدانه عسل مصرف کنید از دماه تا 3روز به انتقال❤️عسل دارچین مخلوط کرده جای قند با چای بخورید❤️میوه زیاد لخورید ❤️ویتامین دی 3و ای از دوماه قبل انتقال مصرف شود❤️هفته ای 3بار کاچی بخورید یه پیاله بامغز وچوب دارچین ❤️از 1ماه به انتقال فرنی ارد برنج درست کنید بخورید ❤️سبزیجات زیاد مصرف کنید ❤️دوداب عنبرنسا هر دوهفته یکبار❤️تا مبتونید ورزش کنید ❤️5مغز مثل بادام گردو .......به هم مخلوط کرده روزی 2مشت بخورید ❤️تو چایی حتما زنجبیل دارچین بریزید❤️تا یکهفته که برا اتتقال جنین وقت دارید 40بار نماز امام رمان بخونید❤️شب انتقال حداقل دوبار نزدیکی کنید عالیه❤️تا 3روز به انتقال تو غذاها از روغن زیتون استفاده کنید تا بعد انتقال یوبس نشید❤️خیلی ورزش مهمه قبل انتقال حتما انجام بدید ❤️ هر روز تا 1ماه قبل انتقال شربت شیره انگور بخورید ❤️ روزی 20تا بادام درختی مصرف کنید❤️به امید مادر شدن تک تکتون برای منم دعا کنید

2738
شما ای وی اف داشتی

من نه ولی ب واسطه ۲.۵ سال انتظار یه چیزایی میدونم🙁

اقدامات قبل از انتفال جنین ورزش های که گردش خونو بالا میبره مثل پیاده روی تند زومبا. اربیک باید، خو ...

کنجد جون کاش نزدیکی رو نمی گفتی آخه خوب نیست اگه کسی باید انجام بده دکتر بهش میگه ولی تا جایی ک من شنیدم نباید نزدیکی داشت

کنجد جون کاش نزدیکی رو نمی گفتی آخه خوب نیست اگه کسی باید انجام بده دکتر بهش میگه ولی تا جایی ک من ش ...

وااالا عزيزم من اينو از گروه اي وي اف برداشتم دركل در مورد نزديكي و اينا بايد ببينن نظر دكتر چيه

ببین عزیزم گرمیجات قبل انتقال خیلی خوبه

فقط ی توصیه هایی واسه بعد انتقالت دارم

اینکه دو هفته کامل میخوابن و فقط واسه سرویس و نماز بلند میشن از جاشون اشتباس

آشپزی و کارای خونه و برداشتن اجسام سنگین 

تند بالا و پایین رفتن از پله ها  پیاده روی زیاد ممنوع

من تا سه روز استراحت داشتم و توالت فرنگی هم فقط تا سه روز استفاده کردم از روز چهارم رفتم سرکار

فقط بسپر به خدا و مواظب خودتم باش

ان شاءالله مامان میشی

ببین عزیزم گرمیجات قبل انتقال خیلی خوبه فقط ی توصیه هایی واسه بعد انتقالت دارم اینکه دو هفته کامل ...

با این کارا ک کردی مامان شدی؟

2706