2726

دخترم ۲۰ ماهو پر کرده ولی اصلا تنها بازی نمیکنه همش چسبیده به من همش ماما ماما ماما

باور کنین اعصابم خرد میشه از بس ماما میگه

چیکار کنم تنها بازی کنه؟

بچه های شما از چن سالگی خودشون تنها تونستن بازی کنن؟؟؟

آخه مشکل اینجاس با بچه های دیگم بازی نمیکنه که بذارمش مهد. با بزرگترا بیشتر میجوشه

چه کنممممم؟؟؟😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد من غصه میخورم طعلی بچم همش تنها بازی میکنه فکر کنم اینجوری عادت دادیم یه کم بی اهمیتی کن

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2728

وای مشکل منم هس😢

ی روز پسره تو خونه تنها بود رفت حموم به هوا اینکه کسی خونه نیست لخت از حموم امد بیرون حوله رو برداره که دید خواهرش تو اشپزخونه هست!حوله رو بیخیال شد و سریع دوید تو اتاق خواب و درو بست.طفلی خجالت میکشید.دولا شد و از سوراخ در دید که خواهرش داره میاد سمت اتاق!سریع برگشت که درو وا قفل کنه که دید دوستای خواهرش تو اتاقن😱🙈😱🤣🤣هیتلر گفت:مردها 6 ساعت میخوابند.زنها 7 ساعت میخوابند.احمق ها 8 ساعت میخوابند.شکر خدا که درباره اونایی که 12 ساعت میخوابن چیزی نگفته☺️😎⚫برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافیست✌👌💕تفاوت مادر زيرك و مادر عادي👩مادر زیرک نمیگه ندو سرت میخوره به میز، یه پتو میندازه رو میز خیالش راحت بشه👩مادر زیرک نمیگه از پله بالا نرو میفتی، کنار فرزندش میشه میذاره انقدر بالا پایین بره تا انرژیش تخلیه بشه👩مادر زیرک نمیگه دست نزن خراب میشه، بلکه همون لحظه با هیجان یه پیشنهاد عالی دیگه میده تا جایگزین این بشه👩مادر زیرک نمیگه تا درساتو نخوندی از تلویزیون خبری نیست، میگه کی درساتو تموم میکنی برات یه فیلم جدید گرفتمفقط کافیه کمی خلاق باشیم تا شبها سرمان از لجبازی بچه ها سوت نکشد و بخاطر داد زدن ها و تنبیه ها عذاب وجدان نداشته باشیم.🙂چیه خو امضای طولانی دوس دارم😍😅😄😁😂🤣😐
بعد من غصه میخورم طعلی بچم همش تنها بازی میکنه فکر کنم اینجوری عادت دادیم یه کم بی اهمیتی کن

تاریخ تولد بچته؟

دختر من بزرگتره

بی اهمیتی ام جواب نمیده نهاااایت پنج دقیقه تنها بمونه

باید یادش بدی 

چند مدل خونه سازی بخر کنارش بشین درست کن بگو تو خرابش کن 

براش کلبه با متکا و... درست کن خیلی خوششون میاد بعد خودت برو تو کلبه کمی بازی کن بعد بگو خوب مامان یه کمی الکی میره خرید و بعد دوباره براش خوراکی بیار تو کلبه 

حوصله کنی کم کم یاد میگیره 

تاریخ تولد بچته؟ دختر من بزرگتره بی اهمیتی ام جواب نمیده نهاااایت پنج دقیقه تنها بمونه

اره گلم

سرتو گرم‌کن یه جا نشین که بیاد آویزونت بشه گناهی نداره که همبازی نداره 

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
بلـي😐غير من هيشكيو نبينه😒

دقیقا منم همین حس شمارو دارم. خدا کنه نینیم انقدر بهم وابسته بشه...😍

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤