2733
2734
عنوان

اگه شما جای مادر شوهرم بودین ناراحت میشدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 70 پست
عزیزم حاضزم اینجا قسم بخورم مادر شوهرم فرشته هست

اولا جاری و بذادر شوهرتون خیلی بی سیاستی کردن که این همه فرق گذاشتن دوما رفتن از مادرشوهر پول گرفتن بعد سبکش کردن 

مادرشوهرتم نباید میگفت ازفلانی یاد بگیرینو تورو بدِ میکرد رک میگفت به پسرش که چرا فرق گذاشتین 

پسرم❤👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادره من تولد همسرم ٨٠٠ هزار تومن پول كادوش بود منو همسرم خون قسط ميديم تولدش ٣٠٠ داديم كه اونم داد ...

اینقدر که مادرشوهر م ب پسراش کمک می‌کنه ب دخترش کمک نمیکنه پدر شوهرم داخل آشپزخونه کار می‌کنه ما اصلا غذا نمپزیم همش اونا برامون میفزستن

2731
عزیزم اگه کامل پست مو بخونی متوجه میشه من از جاریم دفاع کردم و اون جلو شوهر خواهر شوهرم گفت تو لاشی ...

اخه شما هر دقه يه چيز ميگي

ميگي چون برا مادرش انگشتر خريد مادر شوهرم ناراحت شد فكر ميكنم مادر شوهرم حق داره

.

.

.

بعد تو يه پست ديگه ميگين مادر شوهرم بعداااا كه متوجه شد انگشتر برا مادرش خريده بوده گفت من ازين نميسوزم كه خيا گفت ازين ميسوزم اون شب طلبكارم بود

( پس مادر شوهره شما نميدونسته كه انگشتر خريده و اون حركتو زده)

كاره جاري شما با شما بد بووده

كاره مادر شوهرتونم با جاريتون غيره قابل توجيه بوده

و شك نكن اگه داستاني پشتش نباشه پسرش اجازه نميداده با قرض برا مادرش انگشتر بخره

👈🏻👈🏻👈🏻لايكم نكنيد لطفا👉🏻👉🏻👉🏻👉🏻
واقعا یعنی شما برای روز مادر تفاوت ایجاد میکردن بین مادرتون و مادرشوهرتون

مادرش نیست ولی مادر شوهرش که هست ،چطور شوهره خوبه مادره خوب نیست،

بنظرمن ببخشید خاک برسرجاریت برا فرق گذاشتنش وبیشتر خاک برسر شوهرجاریت که اجازه همچین بی احترامی ای به زنش داده

من هرچی برا مامانم بگیرم برا مادرشوهرمم دقیقا همونو میگیرم،هیچ فرقی نمیذارم،ناگفته نماندکه درطول سال برا مادرشوهرم شاید یه چیزهایی کوچیکی گرفته باشم ولی برا مامانم نگرفتم

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
اخه شما هر دقه يه چيز ميگي ميگي چون برا مادرش انگشتر خريد مادر شوهرم ناراحت شد فكر ميكنم مادر شوهرم ...

عزیزم من حرفهای مادر شوهرم رو میزنم تنها چیزی که میدونم اینکه مادر زن برادر شوهر م سرطان داره 

2738
اینقدر که مادرشوهر م ب پسراش کمک می‌کنه ب دخترش کمک نمیکنه پدر شوهرم داخل آشپزخونه کار می‌کنه ما اصل ...

تفاوت ميزان كمك كه باعث تفاوت كادو شده

ببين عن ترين پسرم باشي تا زماني كه داري از مادرت كمك ميگيري و باهاشم رفتامد داري

نميزاري زنت با قرض برا مادرش انگشتر بخره

شايد مصلا كادو مادر زنت ديميست سيصد گرون تر باشه

نه تا اين حد تفاوت اونم با قرض

داستاني پشت اين قضيس

خيلي واضحه

حالا بعدا براتون مشخص ميشه

عزیزم حاضزم اینجا قسم بخورم مادر شوهرم فرشته هست

قربونت برم کسی که انقدر داری سرش قسم میخوری همونیه که با جاریت اونطوری صحبت کرده و دلش رو شکونده

به نظر من کسی که انقدر فرشته س اصلا نباید انقدر توقع داشته باشه یا خودش رو با دیگران مقایسه کنه بگه برای اون کردن باید برای منم بکنن

شاید به هزار و یک دلیل که من و شما نمیدونیم اونا خواستن یه کاری برای مادر جاریت بکنن و توان مالی نداشتن که برای هر دو طرف بکنن

کلا راستش من حرصم میگیره از مادرایی که توقع دارن از بچه هاشون توی این خرج و مخارج و گرونی

تفاوت ميزان كمك كه باعث تفاوت كادو شده ببين عن ترين پسرم باشي تا زماني كه داري از مادرت كمك ميگيري ...

مثلا 🤦🏻‍♀️😱

عزیزم من حرفهای مادر شوهرم رو میزنم تنها چیزی که میدونم اینکه مادر زن برادر شوهر م سرطان داره 

ای جانم......... شاید دخترش فکر کرده این ممکنه آخرین کادویی باشه که به مادرش میده خواسته براش سنگ تموم بزاره 

چرا مادرشوهرت داره خون به جیگرش میکنه آخه؟

2706