2726
عنوان

باتجربه هایی که خونه هم ساختمونی مادرشوهرشون نشدن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 52 پست
باشوهرم حرف بزنم ببینم چی‌میشه اس‌ام اسی بگم نمیشه نه رودررو باهاش حرف بزنم  خوبه؟

اگه شوهر تو بود 6 تا دخت بودین خدای نکرده این قضیه برای تو بود اون قبول میکرد؟؟؟؟ 

💚💜You and me together, nothing is better

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بانی نی سایت  اینطوری اشنا شدما جانان زدم هم ساختمونی با مادرشوهر بعد بانی‌نی سایت اشنا شدم😂دغدغه بزرگه زندگیه من زندگی بامادرشوهرمه 

انقدم از خودش تعریف میکنه جلو شوهرم همش میگه من عروسو اذیت نمیکنم نمیزارم کارکنه اونوخ بهم میگه وظیفه عروسه به‌مادرشوهر کمک کنه

💖
با‌مادرشوهرم حف نزنم؟

ببین اگ اخلاقش اینطوره ک با حرف زدنت نظرش عوض میشه حرف بزن بگو مستقل خوبه مامان جون راحت میشی خودت ماهم هروز میاییم دیدنت الکی خخخخخ

پرواز کن آنگونه که میخواهی...
من سه ساله تو ی ساختمونم .طبقه اول مادر شوهرم دو سه چهار جاریام ۵ من ... تا حالا مشکلی پیش نیومده م ...

خوب معلوم بچه نداري  كه اين حرفو ميزني بچه كه بياد عزيز م اون موقع تازه شروع ميشه مشكلاتت هنوز صبر كن ماهم اولش اينجور برديم حالا عزيزم صبر كن راه درازه از من به همه نصيحت هيچ وقت حتي داخل يك كوچه هم نباشيد چه برسه به ساختمان خوب خوبش هم نباش هميشه عزيز تري  وحرمت هاحفظ ميشه  

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
ببین اگ اخلاقش اینطوره ک با حرف زدنت نظرش عوض میشه حرف بزن بگو مستقل خوبه مامان جون راحت میشی خودت م ...

مرسی بابته راهنمایی کردنت عاجی 😘

عاره اگه ببینه ناراحتم نظرش عوض‌میشه

💖
تا بیام خوشبخ شمو ویه زندگی راحت داشته باشم پیرمیشم 

این چه حرفیه میزنی سنی نداری که 

دیشب به شوهرم گفتم میخوام لباس بخرم 

سکوت رضایت کرد 

الان میخوام برم میگه نزو لباس داری 

این لباس عید برا من معضلی شد ای خدااااااا    

💚💜You and me together, nothing is better
😭😭😭ای بابا چرا اخه  منکه از اوله عقد از بس حرس خوردم لاغر مردنی شدم

من چمیدونم