2726

خانما مادرشوهرم همش میگه من نمیتوتم تنها بمونمو باید دوطبقه بگیریم تو یه طبقش من ویه طبقش مادرشوهرم بشینه 

شوهرم چون خانوادشو قبلن خیلی اذیت کرده عذاب وجدان داره وروحرفشون حرف نمیزنه مادرشوهرمم خیلی بهش محبت میکنه 

شوهرم میگه نمیتونم مادرمو تنها بزارم 

ازطرفیم میدونم که چقد زندگی بامادرشوهر دردسر داره یبار مادرشوهرم گف نه شما از یه جایه دیگ خونه رهن کنید تو‌اتیشه من نسوزید همه‌چیم گردنه شما میوفده ولی دوباره میگه نه نمیتونم 

💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کنار مادر شوهرم هستم

از روی تجربه خودم به همه میگم کنار مادرشوهر زندگی نکنید 

اما بازم ممکنه آدمها با هم فرق داشته باشن

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2728

من سه ساله تو ی ساختمونم .طبقه اول مادر شوهرم دو سه چهار جاریام ۵ من ...

تا حالا مشکلی پیش نیومده مث همسایه هستیم با هم ...البته بستگی ب تو داره اوایل انتظار داشتن هر رور برم پایین پیش مادر شوهرم ...منم بدون شوهرم جایی نمیرم ...یکم گفتن دیدن من ب خیالم نیس .ول کرد ...کلا ب رفتار خودت برمیگرده زیاد صمیمی نشو نزار دخالت کنه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

اگ مادرشوهرت خوبه که مشکلی نیست پیش هم باشین 

ولی اگه خوب نیست این اشتباهو نکن به هرقیمتی شده جلوشو بگیر 

من اینکارو کردم و بهاشو از سلامتی و عمر خودم دادم زندگیم داغون شد 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

من ک میگم اگه حتی خویه هم نرو 

تو شوهرت الان سر خونه نظر مادرشو میخواد حرف اون براس مهمه  فردا برین طبقه بالا سر هر چیزی باید بره ازش اجازه و مشورت بگیرع 

💚💜You and me together, nothing is better

راستش مادرشوهرم بخاطره سکته پدرشوهرم بخاطره اینکه دیگ نمیتونه حرف بزنه افسرده شده ووختیم شوهرش پیششه میگه یکی باید پیشم باشه خونشون بودم من تو اتاق میرفدم میگف بیا پیشم حوصلم سررفت

💖
2706