2726
عنوان

کیپ شدن بینی نوزاد

228 بازدید | 13 پست

سلام 

من پسرم سه ماهشه و از روز اول بینیش کیپ بود و خس خس میکرد،دکتر گفت آلرژی هستش و فقط قطره سدیم کلراید بریز،الان دو روزه که خیلی خیلی کیپه و اصلا نفس نمیتونه بکشه،پر از خلط هستش،قطره ام اثر نکرده،به نظرشما چه کنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخور گرم بزار كنار همش هوا مرطوب باشه اسپري دكوسالين هم يه كوچولو بزن تو بينيش با فشار كم 

تو اين مگه سرما ميخورن ؟

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
2728

شیر چیه این راهکارای چرت چیه میدین؟

قطره رینو سالتین بریز و با پوار بینی بینیشو تخلیه کن

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

عزیزم طبیعیه پسرمن ازاول همینجوربودچندین بارهم بردمش دکترفقط قطره سدیم کلرایدداددفعه آخرکه بردم دکترگفت بیخیالش شوفقط وقتی خیلی کیپه قطره بریزوباپوارتخلیه کن بینیشوهمین کاروکردم خودبه خودخوب شدزیادحساس نباش تایک ماه دیگه خوب میشه حساسیته 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
میترسم که سرماخورده باشه

نه بچه تواین سن سرماخوردگیش خودبه خودباخوردن شیرخوب میشه پسرمن خیلی نفسش میگرفت نترس خوب میشه بخورم دکتربه من گفت گرم بزارنه زیادکه خونه عین حموم بشه ولی من بخورنمیزاشتم بهتربودروزی چهاربارقطره بریزبراش وبینیشوتخلیه کن بهترین راهه

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
نه بچه تواین سن سرماخوردگیش خودبه خودباخوردن شیرخوب میشه پسرمن خیلی نفسش میگرفت نترس خوب میشه بخورم ...

اجازه نمیدخ واسه پوآر زدن انقد گریه میکنه و جیغ میزنه که خدا بدونه