2410
2553
عنوان

خانومای خوش سلیقه بیاین

210 بازدید | 20 پست

خونه نیستم عکس بزارم... من ست امسالم طوسی و صورتی ملایمه....  کفش کتون خریدم که توش رنگ طوسی و صوزتی بکار رفته... شالمم رنگ صورتی خوش رنگه که ساده و تک رنگه فقط لبه هاش حاشیه دار و طرحداره....مانتو هم قراره خودم پارچه صورتی طرحدار بگیرم و مدل جدید بدوزم.... 

کیف رو بایدطوسی بگیرم... شلوار چه رنگی؟

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
شلوارت طوسی باید باشه کیفتم ست کفشت خوشم اومد ازت باهام هم سلیقه ای منم این تصمیمو داشتم این رنگی ...

فداتم 😍 رنگ سال مرجانیه مانتوهای بیرونم همه مدل دکمه داره نمیخوام طبق مد برم..همه مثل هم میشن 😆😅

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

شلوار طوسی 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
خب عشقم داری میگی ست طوسی صورتی مشکلی چی میگ اون وسط اینترنتم بزن ببین طوسی صورتی توش مشکلی نیست

شلوار طوسی اصلا به فکرم نرسید همش ابی و کرم و مشکی میومد که کرم فاجعست واسه ستم 😆

باید برم پارچه فروشی ببینم مانتویی چی دارن که طبق رنگای درخواستیم باشه... شال و کیفم ساده گرفتم مانتو رو طرحدار میگیرم.. از این طرحهای محو و ملایم نه عجق وجق 😁

شلوار یا آبی روشن جین یا طوسی. مانتو هم طوسی کیفتم با کفشت سِت

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
2706