2726
عنوان

مدت قهرکردن

237 بازدید | 17 پست

چقدرقهرتون طول میبره من باشوهرم ده روزه قهریم تاحالابراقهرپاپیش نزاشتم هردومون غرورداریم به شوهرم گفتم نزارقهرطولانی بشه میگم ادم اینطوری کینه ای میشه میگه باشه ولی کارخودش رامیکنه چکارکنم چطوری بهش بفهمونم که درموردهرمسعله ای گفت گوکنه تازودترحل بشه تاقهرم طولانی نشه

کسی لباس دست دومشو ب من میده خیلی نیاز دارم 😔

طولانی ترین قهرمون دو ماه بود که داشتیم طلاق میگرفتیم بعد آشتی کردیم

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم هیچ وقت نمیتونم‌بیشتر از نیم‌ساعت قهر بمونم‌همیشه‌هم‌خودم‌پیش‌قدم‌میشم

اما بعد آشتی‌کل حرفامو‌ شکایتمو‌میگم‌اونم‌ حقو ب من میده

شبی هم‌که قهر باشیم‌‌ همدیگه رو سفت بغل‌میکنیم‌ولی قهریم😂

خدایا شکرت  
2728

نمیذارم قهر طولانی بشه

همیشه وقتی دلخور میشیم حرف می زنیم ولی دلخوریم

بعدشم صحبت می کنیم باهم تا حلش کنیم

قهری که توش سکوت کنیم معمولا یک ساعت بیشتر نیست اونم واسه خاموش شدن عصبانیتمون بعدش با یه سوال یا جمله خبری حرف می زنیم

مثلا زباله هارو می بری یا چایی می خوری یا اینو چیکارش کنم یا فردا فلان جا می خوام برم و ...

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

بچگانه ترین کار دنیا قهره..البته بعداز جمله لطفا ریپلای نکن   بدم میاد 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
من خودم هیچ وقت نمیتونم‌بیشتر از نیم‌ساعت قهر بمونم‌همیشه‌هم‌خودم‌پیش‌قدم‌میشم اما بعد آشتی‌کل حرفا ...

😍😍😍😍😍😍

خوشبخت باشین همیشه🙏🙏🙏🙏🙏

آره این بهترین کاره

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏
طولانی ترین قهرمون دو ماه بود که داشتیم طلاق میگرفتیم بعد آشتی کردیم

خدارو شکر🙏🙏🙏🙏🙏

الهی خوشبخت باشید

خدارو شکر🙏🙏🙏🙏🙏 الهی خوشبخت باشید

مرسی عزیزم😍😍😍😍

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

قهرمون پنج دقیقه اگه قهر کنیم البته اونم من اکثرا ناز میکنم و لوس میکنم خودمو ولی قهر نه . بیشتر  بحث میکنیم حرف میزنیم همدیگرو قانع میکتیم  هرکدومم مقصر بود باید معذرت خواهی کنه 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
نمیذارم قهر طولانی بشه همیشه وقتی دلخور میشیم حرف می زنیم ولی دلخوریم بعدشم صحبت می کنیم باهم تا ح ...

پس اون موضوعی که راجبش قهرکردینو چیکارمیکنین؟بهمین سادپگی یادتون میره؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
پس اون موضوعی که راجبش قهرکردینو چیکارمیکنین؟بهمین سادپگی یادتون میره؟

نه بعدا سر فرصت که هردو آروم شدیم درموردش مفصل صحبت می کنیم و هردو حسامونو تو اون شرایط میگیم و دلایلمون

2706