2733
2734
عنوان

من اصلا واسه شوهرم مهم نیستم...😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 6989 بازدید | 102 پست
نمیتونم فراموش کنم گریه های پارسالم رو...چرا گذاشت امسالم گریه کنم روز تولدم😔اون قول داده بودبهم

عیب نداره عزیزم با گریه فقط اعصاب خودتو بهم میریزی .شماهم دیدی برات کادو نخرید خودت برا خودت ی کادو میخریدی جلوش میدادی ب خودت میگفتی تو ک نخریدی هیچی .خودم ب یاد خودم بودم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هوووف پس حتما خیلی خوب درکم میکنی...توفراموش میکنی؟من چرا نمیتونم فراموش کنم الان ۷روزه ازروز تولدم ...

من اصلا فراموش نمیکنم ایناییم ک میگن فراموش کن جایه ما نیستن نمیفهمن چقد غیر قابل هضمه 

من کل روز ولنتاینو گریه کردم 

جالبه پروفایل گزاشته خانومم ولنتاینت مبارک اونوقت یه گل از تو بیابونم برام نکنده بهم بده 

حالم ازش بهم میخوره 

بیشتر از خودم بدم میاد ک انقد ضعیفم ک انقد واسم مهمه

کارم صبح تاشب غصه خوردنه 

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
پس چیکارکنم...؟واقعا بگو چیکارکنم تا بفهمه منم نیازدارم به هدیه وگل؟

خب اگر واسه خودت سخت نیست،احساس نیاز برسون بهش.مثلا یه موقع که باهم فیلم میبینید اگر داخل فیلم شوهره ب زنش کادو داد تو خیییلی زیاد ذوق کن بگو وااااای خوشبحالش چقدر دوست داشتم الان جای اون خانومه بودم حتمن خیلی حس خوبی داره و از این قبیل کارها

گاهی وقتاهم به نسبت فرهنگ هرخانواده واقعا بچه ها کادو دادن رو یاد نمیگیرت،شاید شوهرت یاد نگرفته،باید خودت یادش بدی .کادو دادن رو توی خانواده ترویج کن چه خانواده خودت چه خانواده همسرت،اونم خود به خود یاد میگیره 

15 سال ازدواج کردم تا حال نه تولد نه روز زن نه چیزی هیچی برام نگرفته همش میگه تو کارتت پول هست برو بخر ... حالا 2 سال دختر برای جفتمون تولد میگیره .برای ولنتاین هم خواب بودیم دیدم دخترم و پسرم رفتن کیک و دوتا شاخه گل خریدن😁😁..

قربان وفای سگ ♥️
به نظرم امروز ازش پول بگير برو براي خودت كادو بخر

همون فردای روز تولد سه برابر یه کادو ازش پول گرفتم براجریمه شدنش‌...ولی وقتی یادم میاد که مهم نیستم وخودم باید برم برای خودم هدیه بخرم گریه ام میگیره...اصلا بحث پول نیست...میتونم الان برم گرون ترین هدیه روبخرم واسه خودم...بحث اینه که پارسال بی ارزش بودم امسالم همینطور

خدایا شکرت
2738

من بچه ندارم ولی برای تولدم این حرفو میشنوم

حس میکنم این پستت آینده ی منه ...

هر بار میگه جبران میکنم و هیچ غلطی نمیکنه

منم دلم به چیزای کوچیک خوشه

حتی یه قدم زدن ساده توی یه پارک

دوست دارم روز تولدم‌متفاوت شه از دیروزمون

ولی متاسفانه بیخیاله، فکر میکنه لازم نیست زحمت بده خودش

حوصلشو نداره بهونش اینه بلد نیستم

چند بار برای تواد خواهرم بردمش کیک سفارش دادیم و‌وسیله تزیینی گرفتیم و گل و... کلی ذوق داشت و نظر میداد ولی برای من...

واسه روز زنم بهم گفت دستم خالیه نمیتونم طلا بگیرم 

ازهمین حالا دهنمو بسته 

تا روز زن باید حرص بخورم از این انتخاب شاهکارم

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
پس چیکارکنم...؟واقعا بگو چیکارکنم تا بفهمه منم نیازدارم به هدیه وگل؟

بعضی چیزا مربوط به تربیت خانوادگی داره

میبینی از این چیزا تو خانوادشون نبوده یاد نگرفته

اشاید این چیزا تو خانوادش مرسوم نیست و خانوادش کنار اومدن و فک میکنن شما هم اونطورید

خودتون بهش یاد بدید

خودتون کادو براش بخرید تا یاد بگیره

2706