2726
عنوان

بش بگم کارش زشته؟ یا دخالت نکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 27 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ول کن  برای خواهرش التماس دعا داره چه اشکالی داره..

اخه کوچیکه ی بار پیشم درد دل کرده بود میگفت رفتیم تو روضه مادرم به همه گفت براش دعا کنید دوست داشتم بمیرم گفتمش ادم بزرگیه نگرانه قصدش خیر بود و اینا ولی این که جوونه تحصیل کردس!

2728

خب آخه فقط بچه دار نمیشه دیگه !! این چه بی آبرویی می تونه باشه؟؟ ربطی نداره. شما هم دخالت نکنی بهتره

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

شما دخالت نکن،اونا خواهرن همو میفهمن،اخرش شما بده میشی

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
باشه درست میگید من حساس شدم شاید چون پیشم درد دل کرده و گفته از این رفتارا ناراحت میشه

حق با شماست ادما توی این شرایط حساستر هستن مثل این اتفاق برای جاریم افتاد .مادرشوهرم توی روضه براش صلوات گرفت خیلی ناراحت شد گفت نمیخوام کسی چیزی بفهمه با اینکه نیت مادر شوهرم خیر بود

ولی اونا باهم خواهرن دلخوریاشونو بهم میگن شما خودتو درگیر نکن

خوشحال میشم پیجم 
اخه کوچیکه ی بار پیشم درد دل کرده بود میگفت رفتیم تو روضه مادرم به همه گفت براش دعا کنید دوست داشتم ...

خودش بخواد میگه 

سما نگو ناراحتی پیش میاد 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️