1147
648
عنوان

بش بگم کارش زشته؟ یا دخالت نکنم

498 بازدید | 27 پست

من رابطم با خواهرشوهرام خوبه رسمی و احترام هم و داریم دوری و دوستی ؛ کوچیکه ۸ ساله بچه دار نمیشه خودش بم میگه نوبت برام بگیر دکتر فلانی یا مثلا میخوام برم ای وی اف و اینا من هیییچی نمیپرسم اصلا اگه خودش هم تعریف میکنه بحث و عوض میکنم راجبه چیزای دیگه حرف میزنم که اوقاتش تلخ نشه خواهر بزرگش سه تا بچه داره خیلی نگرانه خواهرشه الان دیدم استوری گذاشته یا ام البنین حاجت خواهرمو بده بش پیام بدم که کار زشتیه؛: ابرو خواهرتو نبر؛ تو خلوت دعا میکنن ؛ یا دخالت نکنم احترامم حفظ شه؟؟ اخه خیلی حرص خوردم با پستش ادم اینقد بی شعور!

دخالت نكن

تهش ميگ ب تو چ

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(((تيكر 6️⃣سالگي عشقموونه))) ميشه براي پايدار بودن و رسيدن من به عشقم صلوات بفرستي دوست جونيم💋😍😘

بیخیال دخالت نکن

آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

وا یعنی چی چرا فحش میدی خب مگ هرحاجتی راجع ب بچس

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم

ول کن 

برای خواهرش التماس دعا داره چه اشکالی داره..

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار ۹ ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و  معجزه خداوند را به نمایش بگذاری . . . ❤️❤️❤️
8
وا یعنی چی چرا فحش میدی خب مگ هرحاجتی راحع ب بچس

خب از این رفتارای نمایشی خوشم نمییاد اره دیگه خونه داره ماشین دارن با شوهرش با عشق ازدواج کردن خوشگله چ حاجتی میتونه داشته باشه😐ابروش رفت که بیچاره

دخالت نکن

چیزهایی که دارید، کسی که هستید، جایگاهی که در آن قرار دارید یا کاری که انجام می‌دهید، نمی‌تواند باعث خوشحالی و ناراحتی‌تان شود، بلکه تفکر نسبت به این موارد برای‌تان شادی به ارمغان می‌آورد. 
1167
ول کن  برای خواهرش التماس دعا داره چه اشکالی داره..

اخه کوچیکه ی بار پیشم درد دل کرده بود میگفت رفتیم تو روضه مادرم به همه گفت براش دعا کنید دوست داشتم بمیرم گفتمش ادم بزرگیه نگرانه قصدش خیر بود و اینا ولی این که جوونه تحصیل کردس!

نگفته کدوم حاجت رو 

ابروی خواهزشو ک نبرده

نه اصلاااا دخالت نکن

از اعماق قلبم ارزو و دعا میکنم ارزوهاتون ب قشنگ ترین شکل براورده شه..امیدورام شما هم واسه خواسته‌ها و ارزو های من تو زندگیم دعا و ارزو کنید🌺❤️

خب آخه فقط بچه دار نمیشه دیگه !! این چه بی آبرویی می تونه باشه؟؟ ربطی نداره. شما هم دخالت نکنی بهتره

گیـتارمو بردارمو... 🎸تــو کـه عیـن منی، عیـــدِ منـی عـیدت مبــارک 😍تــو کـه این همــه هـم حِـس منـی عیــدت مبــارک 🤗گل در بًـر و مِی در کـف معشـوق بــه کـام است، بخـونـم 🎼🎤ایـن شاخـه گل سرخـو به دستت برسونـم🌹ایـن سالـو من از  دست        تــ ❤️و تحـویـل بگیــرم 😇💞در وا کُن و آغـوشتـو دریـا کن و... 🌊👫
835