2726

خواهرشوهرم بچشو بيمارستان بسترى كرده 

دخترش مونده خونه مادرشوهرم ك طبقه بالاي ما ان

حالا اينا وقت و بي وقت بچرو ميندازن سر من با بهونه هاى الكى

بخدا حرصم ميگيره مادرشوهرم يكسره يچيو بهونه ميكنه ميفرسته اين بچرو پايين

يا ب بهونه مشقاي بچه يا ...

ينى از روزى ك اين بچه بسترى شده بيمارستان من ي لحظع هم آسايش ندارم

امروز رفتم بيرون يكم وسيله ميخواستم بگيرم

مادرشوهرم دم آسانسور ديدتم ميگه فلانى بياد بمونه پيش تو من برم روضه😶

يكى نيس بگه آخه روضه واجبه تو اين شرايطي ك تو دارى آسايش مردم رو بهم ميزنى

جالب اينجاس دختر كوچيكشون يروز درميون اينجا از وقتي بچه خواهرشو بسترى كردن يبارم نيومده از ترس اينكه نكنه از بچه بخواد مراقبت كنه

هر چيزيم ميشه اول بايد دختر كوچيكشونو خبر كنن تو اين شرايط من ميشم عزيز براشون😏

در ضمن ديشب مهمون داشتم همين بچه خونه منو كن فيكون كرده ميخوام اونارو جم و جور كنم

از ي طرفم سرما خورده جمعه عروسي دعوتيم ميترسم بياد بگيرم ازش

٧ سالشه

بگيد چيكار كنم

بنظرت بگم ببر فلاني( خواهرشوهر كوچيكم) نگهش داره ضايس؟

اين چن روزه يكسره پيش من بوده خير سرش خالشه خب ببره بچه خواهرشو دوساعت نگه داره چ گناهى كردم من 

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

درکت میکنم

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودت مادر نیستی... نگهش دار چی میشه بچش مریضه مطمین باش اگه کار خوبی کنی بهت برمیگرده چی میشه یکم محبت کنی چند روزی از بچش مواظبت کنی

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.
خودت مادر نیستی... نگهش دار چی میشه بچش مریضه مطمین باش اگه کار خوبی کنی بهت برمیگرده چی میشه یکم مح ...

والا تقريبا ٥،٦ روزه مدام پيش منه

كاش قدر بدونن حداقل همينا پس فردا ازم طلبكارم ميشن ميشناسمشون

بعدشم خالشم بياد يكم مراقبت كنه ازش من ك گناه نكردم يا خداقل مادرشوهرم يكم از گردشش بزنه بشينه خونه نگه داره بچرو

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
والا تقريبا ٥،٦ روزه مدام پيش منه كاش قدر بدونن حداقل همينا پس فردا ازم طلبكارم ميشن ميشناسمشون بع ...

عزیزم تو داری محبت میکنی خانومیت نشون میدی نیاید این توقع داشته باشی چون تو خوب رفتار میکنی بقیه برات کف بزنن محبت باید بی توقع بی منت باشه اگه دلت نمیخواد نگهش داری محترمانه بگو حل شه و زشتی نداره

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.

راست میگی بخدا اصلا چشم و رو ندارن. 

خواهرشوهر منم دوتا دختراشو میذاشت پیش من میرفت بیرون تا بچه بودن چقدر ما نگهشون داشتیم. منم بالا سر مادرشوهرمم . اینقدر نگهشون داشتم ک یبار خواهر شوهرم گفت همه محبتات جبران مبکنم اونموقع بچه نداشتم 

گذشت تا بچه دار شدم نه سر زایمانم نه هیچ وقت اینا جبران نکردن ک نکردن . تازه جالبه همه اون روزایی محبت کردی یادشونم رفته الان بگی میگن واقعا؟ مگه تو اون موقع عروس ما بودی؟

خودتو خسته نکن بیخودی یا بهونه بیار یا برو چند روزی بیرون همش . 

اندازه ای ک انسانیتت رو ثابت کنی محبت کردی بقیه اشو ولش کن . اینی تو میگی یعنی سو استفاده عین من

اونی که فک نمیکردی تموم زندگیت میشه      

حالا نه این خواهرشوهرم نه مادرش حتی واسه یه ساعت بچمو نگه نمیدارن تا گریه بشه سریع زنگ میزنن کجایی بیا بچه نا آرومی میکنه. 

فقط خدا عمر بابرکت ب مامانم بده همیشه بچه های منو داداشمو نگه میداره

اونی که فک نمیکردی تموم زندگیت میشه