2726

منم خیلی دوست دارم.اول برای اینکه صفر بودم و هیچی بلد نبودم رفتم پایه اش رو سرای محله با قیمت خوب ۷ ماهه یاد گرفتم .الان برا خودم لباس و مانتو  میدوزم.بعدها میخوام برم پیشرفته تر دنبالش.این ایده رو مادرم داد چون هزینه ی اموزشگاه ها خیلی زیاده اگه بخوای صفر شروع کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نمیدونم شما کدوم شهرید؟!و چه شهرهایی سرای محله داره؟!ولی تو تهران تو هر محله ای یک ساختمونی برای ارتقای سطح فرهنگ و دانش محله وجود دارد که انواع کلاسهای آموزشی رو با هزینه کم برگزار میکنند.اگه تهرانید ،عجیبه نمیشناسید 

مجازی نباشه حضوری باشه 

هر جوری دوس داری عزیزم معمولا اموزشگاها چون تعدادتون زیاده خوب به تک تک بجه ها نمیتونن اشکالاتشونو رفع کنن بخاطرهمین کیفیت میاد پایین مجازی بنظرم خیلی بهتر محدود به زمان و مکان نیسی هروقت بخای میتونی پیام بدی رفع اشکال کنی مرحله به مرحله بادمیگیری بخای جزوه بنویسی همه رو مکتوب داری راحتی بنظرم اگ مجازی دوش نداری معلم خصوصی بگیز اون ازهمه بهتره یکم گرونه اما می ارزه

خدایا شکرت تنهام نزار
هر جوری دوس داری عزیزم معمولا اموزشگاها چون تعدادتون زیاده خوب به تک تک بجه ها نمیتونن اشکالاتشونو ر ...

نه اتفاقا اموزشگاهم تک تک درس میده و ایرادی نداره ولی من کسی رو میخام ک خیاطی رو کامل بلدباشه و برای هرچیزی پول نخاد

نه اتفاقا اموزشگاهم تک تک درس میده و ایرادی نداره ولی من کسی رو میخام ک خیاطی رو کامل بلدباشه و برای ...

نمیدونم منم تجربه خوبی از اموزشگا ندارم راستشو بخاس اونموقه ک میرفتم اموزش انقد تعداد زیاد بود نمیشد هیچی بپرسی دوتااموزشگا عوض کردم اخرم معلم خصوصی گرفتم 

خدایا شکرت تنهام نزار
2706