2737
2734
عنوان

ارشد بخونم یا نه؟

7282 بازدید | 32 پست

من دارم‌ارشد میخونم یه رشته ی خیلی سخت .که روزی باید ۴ یا ۵ ساعت درس بخونم و دانشگاه برم .نامزدم.از یه طرفم هی میگن کار نیست کلا انگیزمو از دست دادم اصلا دلم نمیخواد پامو بزارم تو دانشگاه.به نظرتون انصراف بدم یا ادامه بدم؟😢

منم مثه تو با شرایط بدتر بچم داشتم اخرشم‌انصراف دادم چون کشش نداشتم رشتمم سخت بود باید کارای میدانی و عملی انجام میدادم دو ترم خوندم ول کردم الان یکم پشیمونم راستش میتونی ادامه بده حیفه اگه وسط راهی..

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگ برگردم به دوسال پیش هیچوقت این اشتباهو نمیکنم ارشد خوندن تو ایران بزرگترین اشتباهم بود 

منم

ارشد خوندن قشنگ تر زد وسط زندگي من 

يعني حمااااقت كردم

زندگي من دو قسمت ه قبل ارش. و بعد ارشد

2738

منم چند روز پیش دفاع کردم،به زوری تمومش کردم،خیلی مزخرفه واقعا

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  

اگر واقعا میخوای کار کنی بخون اگر نه اصلا دانش کارشناسی بیشتر و بهتر بکارت میاد! اما ارشد هیچی تقریبا از استادا در نمیاد! باید خودت تلا‌ش کنی.... 

من اگر لزدواج نمیکردم تا دکترا میخوندم اما الان پشیمونم ک ازشد خوندم تازه من استعداد درخشان بودم یعنی شاگرد دوم شدم بدون کنکور یه راست رفتم سر کلاس... 

خانما طرز فکرا رو تغییربدین یه خانم بیکارم که باشه خانه دارم که باشه ولی ارشد داشته باشه یا لیسانس ق ...

منم همین نظرو دارم ولی مثلا میرم یه جا خانومایی که درس نخوندن و ازدواج کردن مسخرم میکنن میگن اخرش تو هم بیکاری منم.عوضش من این لچه رو بزرگ کردم تو هیچ کاری نکردی.خیلی ناراحت میشه ادم😭

2706